Ana sayfa Kategoriler Mobil Oyunlar Türk Mobil Oyunu Fenomen Olma Yolunda İlerliyor – Tap Tap

Türk Mobil Oyunu Fenomen Olma Yolunda İlerliyor – Tap Tap

0

Türk üniversite öğrencileri tarafından geliştirilen oldukça keyifli bir oyunu bu yazımızda sizlere tanıtmayı düşündük. Tap Tap isimli arcade tarzı sonsuz ilerlemeli oyun oldukça keyifli ve bağımlılık yaratacak seviyede eğlenceli. Oyunda amaç sonsuz yolda ilerleyen küreyi engellere çarpmadan en uzun yolu gidebilmek.

Her yaştan kişinin severek oynayacağı Tap Tap, Türkçe ve İngilizce dil seçeneklerine sahip. Oyunda Polydesert, Polysrystal, Clouds, Space, Polycandy, Steam Punk, Forest ve Polycave adında 8 adet harita yer alıyor. Oyunda toplamış olduğunuz elmaslarla haritaların kilidi açılıyor. Sürekli güncelenen oyuna yeni haritaların eklenmesi de muhtemel.

tap-tap-haritalar

Oyunda kullanılan grafik ve sesler oldukça kaliteli. Basit bir oynanışa sahip olan oyunda topun yerini değiştirmek için sadece ekrana dokunmanız yeterli. Oyunun diliyle tap tap yapacaksınız.

Tap Tap, evde, okulda, işte, otobüste vakit geçirmek için telefonda olması gereken bir oyun. Liderlik panosu da bulunan oyunda arkadaşlarınızla ve tüm dünya ile yarışabilirsiniz.

Tap Tap oyununun şuan android sürümü markette yer alıyor. Kısa süre içinde oyunun iOS versiyonu da hazır olacak. Aşağıdaki linkten Tap Tap android oyununu indirebilirsiniz.

google-play_android

Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı yazın