Ana sayfa Haberler Tüm Nokia Modelleri Android P Güncellemesi Alacak

Tüm Nokia Modelleri Android P Güncellemesi Alacak

0

HDM Global daha önce Android işletim sistemi kullanan tüm Nokia modelleri için en az 2 yıl Android güncelleme sözü vermişti. Dün yeni modeller olan Nokia 2.1, Nokia 3.1 ve Nokia 5.1 tanıtıldı. Moskova’da düzenlenen etkinlik sırasında şirketin global pazarlama müdürü Neil Broadley tüm Nokia modellerinin Android P güncellemesi alacağını onayladı.

HDM Global altında android pazarında hızlı bir yükseliş gerçekleştiren Nokia, tüm akıllı telefonları için en az 2 yıl Android güncelleme sözü vermişti. Bu sözün arkasında durduğunu gösteren marka tüm cihazları için Android P güncellemesinin sunulacağını bir kez daha onayladı.

Buna göre, Nokia 3, Nokia 5, Nokia 6, Nokia 7, Nokia 8, Nokia 8 Sirocco, Nokia X6, Nokia 3.1, Nokia 5.1 gibi modeller Android P güncellemesini alacaklar. Giriş seviyesinde yer alan Nokia 2.1, Nokia 2 ve Nokia 1 ise Android P Go Edition güncellemesi ile yükseltilecekler.

Ayrıca Nokia 7 Plus Android P Beta ile uyumlu olan az sayıda telefondan biridir. Nokia 7 Plus sahipleri Android P Beta programını katılabilirler.

HDM Global’in bu yaklaşımı hakkında sizlerin düşüncesi nedir ? Sizce doğru bir karar mı ve diğer markalarda güncelleme konusunda böyle hareket etmeliler mi ?


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here