Ana sayfa Kategoriler Mobil Uygulamalar TrackID ile Çalan Şarkıyı Bulma

TrackID ile Çalan Şarkıyı Bulma

0

TrackID uygulaması artık Google Play’de yer almıyor. Onun için hazırladığımız güncel konumuz olan Çalan Şarkıyı Bulma yazımıza gidebilirsiniz.

TrackID, uygulaması ile çalan şarkıyı saniyeler içinde bulabilirsiniz. Uygulama basit bir arayüze sahip, bul düğmesine bastığınız anda  çalan bir şarkıyı birkaç saniye içinde buluyor ve size şarkının hangi şarkı olduğunu söylüyor.

Sony Mobile Communications tarafından android cihazlar için geliştirilen TrackID uygulaması, radyoda veya televizyonda dinlediğiniz bir şarkının adını, sanatçının kim olduğunu ve albüm bilgisini sizlere buluyor. Bulduğu şarkıları size listeliyor ve ekranın altında youtube sayfasını, fizy sayfasını sunuyor. Tek donunuşla şarkıya youtube üzerinden erişebilir ve şarkıyı paylaşabilirsiniz. TrackID aradığınız müzikleri hafızasında saklıyor böylece daha sonra aradığınız müziğe rahat bir şekilde ulaşabiliyorsunuz.

TrackID android telefon, tablet ve saatler ile uyumludur. iPhone ve Windows Phone için uyumlu olmayan TrackID uygulamasının yerine SoundHound uygulamasını öneriyoruz.

 

TrackID android uygulamasını aşağıdaki Google Play başlantısından indirebilirsiniz.

 


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here