Ana sayfa Haberler Tinder’a Mekana Göre Eşleşme Özelliği Geliyor

Tinder’a Mekana Göre Eşleşme Özelliği Geliyor

0

En popüler arkadaş bulma uygulamalarından biri olan Tinder yepyeni bir özellik üzerine çalışıyor. Şuan testleri devam eden Tinder Places (Tinder Mekan) özelliği, gittiğiniz mekanlara göre size eş adaylarını gösterecek.

Tinder şuan varolan en iyi arkadaş bulma uygulamalarından biri. Kısa süreli ilişki arayanlar her zaman çoğunlukta olsa da Tinder’da tanışıp çok mutlu olan kişilerde yok değil. Tinder şimdi uygulamaya Tinder Places özelliğini getirmeye hazırlanıyor. Bu yeni özellik ile sık gittiğiniz cafe, restoran, bar, avm gibi yerlere sizin gibi sık giden kişileri size gösterecek ve doğru adayı bulmanızı sağlayacak.

Bu yeni özellik gizliliğinizi biraz olumsuz etkileyeceği için Tinder bu yeni özelliği açıp/kapatmanıza imkan tanıyacak. Eğer Eşleşme alanında konum işaretini aktif ederseniz Tinder Places özelliğini kullanabileceksiniz. Veya ayarlardan bunu kapatabileceksiniz.

Tinder şu anda bu özelliği üç şehirde test ediyor: Avustralya’da Sydney, Brisbane ve Şili’de Santiago. Özellik kullanıma sunulmadan önce bu üç şehirde testlerine devam edecek ve geri bildirim toplayacak. Özelliğin daha sonra ilk olarak ABD’de devreye girmesi ve daha sonra diğer bölgelere açılmasını bekliyoruz.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here