Ana sayfa Kategoriler Mobil Uygulamalar Tinder’da Beğenileri Görme Nasıl Yapılır ?

Tinder’da Beğenileri Görme Nasıl Yapılır ?

0

Ve sonunda sabırsızlıkla beklenen Tinder Gold özelliği geldi. Artık Tinder Gold özelliği ile sizi beğenen kişileri görebilecek ve eşleşme şansınızı artırabileceksiniz. Bu yazımızda Tinder Gold nedir ? Tinder Gold Nasıl Kullanılır ve Tinder Gold ücreti hakkında tüm detayları bulabilirsiniz.

Tinder’ın uzun süredir beklenen Tinder Gold özelliği sonunda Türkiye’deki kullanıcılar için aktif hale getirildi. Bildiğiniz gibi Tinder’da bir kişiyle mesajlaşabilmek için o kişiyle eşleşmiş olmanız gerekmektedir. Eşleşme her iki kişinin birbirini beğenmesi anlamına geliyor. Tinder Gold sayesinde sizi kimlerin beğendiği görebilir ve siz de onları beğenerek eşleşebilirsiniz.

Tinder Gold Nasıl Kullanılır ?

  • Tinder Gold’u kullanabilmek için öncelikle Tinder uygulamasının en güncel sürümünü kullandığınızdan emin olun.
  • Tinder uygulamasını açın ve Eşleşme sekmesine gelin.

tinder begeniler

  • Eşleşme bölümünde Yeni Eşleşmeler altında yer alan Beğeniler seçeneğine dokunarak sizi kimlerin beğendiğini görebilirsiniz.

Tinder Gold ücretli bir özelliktir. Tinder Gold’un 1 aylık paketi 104.99 TL, 6 Aylık paketi 66.67 TL/ay, 12 aylık paketi 44.17 TL/ay olarak ücretlendirilmektedir.

tinder gold

Tinder Gold Nedir ?

Tinder Gold, Tinder’ın ücretli ve ekstra özellikler sunan bir paketidir. Tinder Gold paketini satın aldığınız zaman, seni kimlerin beğendiğini görme, her ay 1 ücretsiz boost, profildeki istemediğiniz alanları gizleme, sadece beğendiğin kişilere gözükme, her gün 5 Super Like, sınırsız geri alma hakkı, dünyanın her yerinde kaydırma, reklamları kapatma ve sınırsız beğeni özelliklerine sahip oluyorsunuz.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı yazın