Ana sayfa Sosyal Medya TikTok Fenomenleri: En Çok Takipçiye Sahip Tik Tok Fenomenleri

TikTok Fenomenleri: En Çok Takipçiye Sahip Tik Tok Fenomenleri

0

En popüler tiktok fenomenleri kimler? En fazla takipçiye sahip 25 tik tok fenomenini sizler için araştırdık. Çin’li sosyal medya platformu TikTok 1.5 Milyar indirilme sayısına ulaştı ve Facebook ve Instagram’ı 2019 yılında geride bırakmayı başardı. Kısa ve eğlenceli videolar ile beğeni toplayan TikTok da kendi fenomenlerini çıkardı.

Çinli sosyal medya ağı özellikle gençler tarafından daha yoğun bir şekilde kullanılıyor. Gençler tarafından daha fazla ilgi çektiği için de tiktok fenomenlerinin çoğu 20 yaşının altında kişilerden oluşuyor. Yabancı fenomenlerin başı çektiği listede bir de Türk yer alıyor. İşte en popüler Tik Tok Fenomenleri!

25. Burak Özdemir (Czn Burak) – 11.1 Milyon

czn burak

Burak Özdemir (CZNBurak), TikTok’un en ünlü şefi olarak türklerin de bu platformdaki gururu. Yüzündeki sevimli gülümseyişle hazırladığı Hatay mutfağından yemekleri insanlar takip etmeyi çok seviyor.

@cznburak

24. Maverick Baker – 11.4 Milyon

maverickbarker

Maverick Baker, Oklahoma’da yaşayan popüler şarkı ve dans videoları üreten 18 yaşındaki TikTok fenomeni. Maverick, 6,3 milyon takipçisi bulunan “Cash and Maverick” adıyla bilinen TikTok’un diğer fenomeni olan kardeşi Cash ile müzikler yayınlıyor.

Baker ailesi, sosyal medyada ünlü kardeşlerden oluşuyor: Maverick, Cash ve kız kardeşleri Lani, TikTok’da toplam 26.2 milyon takipçiye sahip.

@maverickbaker

23. Rebecca Zamolo – 11.8 Milyon

rebecca

Rebecca Zamolo, TikTok ve YouTube’da popüler olmayı başarmış eski bir jimnastikçi. Rebecca, sosyal medya yıldızı kocası Matt Slays ile komik içerik üretiyor.

@rebeccazamolo

22. Stokes Twins – 12.3 Milyon

stokes

Alex ve Alan Stokes, 22 yaşında ikiz kardeşler. Stokes kardeşler Youtube ve Instagram’da hatrı sayılır takipçiye sahipler.

@stokestwins

21. Aashika Bhatia – 12.3 Milyon

aashika

Aashika Bhatia, şöhret olmak için çocuk oyuncu olarak birçok deneme yapmıştı. Ancak 19 yaşından sonra TikTok’a taşındı ve burada dans etme ve dudak senkronizasyonu videoları paylaşarak fenomen olmayı başardı.

@aashikabhatia

20. Jason Coffee – 12.6 Milyon

jason

TikTok’ta video çekmeye başlamadan önce Starbucks barista olarak çalışan Jason, ailesi ile birlikte eğlenceli videolar çekip paylaşıyor. Buarada Jason Coffee, Vine ile tanındı ve sonrasında Tik Tok’a geçiş yaptı.

@jasoncoffee

19. Cash – 13.1 Milyon

cash

Cash Baker, TikTok’un bir diğer yıldızı Maverick’in küçük erkek kardeşidir. 16 yaşındaki  Cash TikTok’ta viral hale gelen “The Way You Move” adlı şarkıyla ün kazandı.

@cash.baker

18. Manjul Khattar – 12.8 Milyon

manjul

Hindistan’da yaşayan 21 yaşındaki bir sosyal medya fenomeni olan Manjul Khattar, popülerliğinin çoğunu TikTok’ta kazandı. Ancak başladığı yer orası değildi. Khattar’ın Instagram ve YouTube’da da popüler kanalları var.

@manjullll

17. Sameeksha Sud – 14.2 Milyon

samee

28 yaşındaki Sameeksha Sud, aslında bir aktris ancak TikTok sayesinde popülerlik kazandı. Sud, tik tok’da komedi skeçleri paylaşıyor.

@sameeksha_sud

annie

Annie LeBlanc ilk zamanlarda ailesine bağlıydı. Çünkü ailesinin 7,2 milyondan fazla abonesi olan YouTube kanalı Bratayley’de paylaşılan videolarda yer alıyordu. Annie şuan 14 yaşında ve Tik Tok’un en ünlü fenomenlerinden biri.

@annieleblanc

danielle

15 yaşında olan bu tiktok fenomeni, 16 yaşındaki başka bir tiktok fenomeninden hamile olduğunu söyledi ve büyük bir tepki gördü. Ancak daha sonra bunun bir şaka olduğunu açıkladı. Danielle Cohn’un yüksek takipçi sayısına sahip Youtube ve Instagram sayfaları da bulunuyor.

@daniellecohn

14. Savannah LaBrant – 15.8 Milyon

savannah

Savannah Soutas, en popüler sosyal medya hesabına sahip annedir. Kocası Cole LaBrant, “Dem White Boyz” adlı dans üçlüsünün bir parçası olarak bilinen eski bir Vine yıldızı. Çiftin aileleriyle ilgili YouTube kanalı yaklaşık 10 milyon aboneye sahip. Çiftin henüz 1 yaşına basmamış olan iki çocuğunun her birinin Instagram’da 1 milyondan fazla takipçisi bulunuyor.

@savvsoutas

13. Holly H – 16.1 Milyon

holly h

Holly H, ilk adımı Vine’da atan fenomenlerden bir diğeri. Ancak fanlarının çoğunu TikTok aracılığıyla kazandı. 23 yaşındaki Holly H, İngiltere’nin en büyük TikTok fenomeni. The Times dergisi onu son zamanlarda “en iyi sanal arkadaş / büyük kız kardeş” olarak adlandırdı.

@hollyh

12. Lauren Godwin – 17.1 Milyon

lauren

Lauren Godwin, Houston’da okula giden normal bir öğrenci. TikTok fenomenlerinden Sebastian Bails ile çıkıyor ve ikisi birlikte eşek şakası yapıp bunların videolarını çekiyorlar.

@laurengodwin

11. Avneet Kaur – 17.4 Milyon

avneet

Avneet Kaur, sahneye ilk kez 2010 yılında dokuz yaşındayken bir dans yarışmasında yarışmacı olarak çıktı. Şuan 17 yaşında olan Kaur, TikTok’da sette geçirdiği zamanların sahne arkası görüntülerini paylaşıyor.

@avneetkaur_13

lucas marcus

20 yaşında olan Lucas ve Marcus Dobre adlı ikiz kardeşler, TikTok için komik skeçler, şakalar, jimnastik ve vloglar hazırlıyorlar. İkiz kardeşlerin ayrıca, büyük kardeşleri Cyrus ve Darius ile içerik oluşturdukları bir de YouTube kanalları bulunuyor.

@dobretwins

9. Jayden Croes – 18.6 Milyon

jay croes

2015 yılında Musical.ly’e adım atan Jayden Croes, şuan en popüler tiktok fenomenlerinden biri. Jayden Aruba’da büyüdü.

@jaydencroes

8. Awez Darbar – 19.9 Milyon

awez darbar

26 yaşındaki Hindistanlı fenomen Awez Darbar, viral hit şarkılarla dans ettiği videolar paylaşıyor.

@awezdarbar

7. JiffPom – 20.3 Milyon

jiffpom

İki ön ayağı üzerinde hızla koşarak iki kez Guinness dünya rekoru kıran sevimli Pomeranya cinsi sevimli köpek, tik tok’un en büyük fenomenlerinden biridir. JiffPom adlı sevimli köpek Katy Perry’nin “Dark Horse” adlı şarkısının video klibinde de oynamıştır.

@jiffpom5

6. Jacob Sartorius – 21.5 Milyon

jacob

Jacob Sartorius, Musical.ly’deki en popüler fenomenlerden biriydi. Sartorius, 2018’de “Stranger Things”in yıldızı Millie Bobby Brown ile olan ilişkisi ile manşetleri süsledi.

@jacobsartorius

5. Gilmher Croes – 22.3 Milyon

GIL CROES

26 yaşındaki Gil Croes, çılgınca popüler olan Croes Brothers’ın diğer yarısı. Hızlı yükleşine devam eden Croes, 22.3 milyon takipçiye sahip.

@gilmhercroes

4. Kristen Hancher – 23.1 Milyon

Kristen Hancher

20 yaşındaki Kristen Hancher, dudak senkronizasyonu videoları ve düzinelerce saç rengi değişikliği yaptığı videolarıyla büyük bir hayran kitlesi kazandı. Hancher, Jake Paul’s Team 10 ekibinin bir üyesi ve Los Angeles‘da sosyal medya yıldızlarıyla dolu konakta yaşıyor.

@kristenhancher

3. Riyaz Afreen – 24.6 Milyon

riyaz

Sadece 15 yaşında olan Riyaz Afreen TikTok’ta fenomen olmayı başardı. Riyaz, Bay Faisu ve Aashika Bhatia gibi diğer Hintli fenomenlerle birlikte sık sık diğer Hint videolar paylaşıyor.

@riyaz.14

2. Baby Ariel – 29.9 Milyon

babyariel

Gerçek adı Ariel Martin olan Baby Ariel, Musical.ly’de 20 milyondan fazla takipçiyi geçen ilk kişiydi. 18 yaşında şöhreti yakalayan TikTok fenomeni, Disney Channel ve Nickelodeon TV’de birçok gösteri ve filmde yer aldı.

@babyariel

1. Loren Gray – 35.2 Milyon

LorenGray

17 yaşındaki Loren Gray TikTok’unen çok takip edilen fenomeni. “Glow Up” adlı kendi Snapchat gösterisine de yapan Loren Gray, Teen Choice Ödülleri ve People’s Choice Ödüllerine aday olarak gösterildi. 2017’den beri müzik yapan fenomen, Mayıs ayında “Can’t Do It” adlı single’ını piyasa sürdü.

@lorengray

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı yazın