Telegram grup bulma hakkında çok detaylı bir yazı hazırladık. Eğer kendinize uygun telegram grupları arıyorsanız bunu yapmanın en kolay yolunu sizlere anlatacağız. İster 13 yaşında bir oyun canavarı olun, ister dersleriniz ile alakalı grup arayan bir öğrenci, isterseniz ilgi alanınıza göre bir telegram grubu arayın. Aradığınız telegram gruplarını nasıl bulacağınızı bu yazıda öğreneceksiniz.

Telegram bir mesajlaşma uygulamasından çok daha fazlasıdır. Telegram’ı Whatsapp’tan farklı kılan en güzel özelliklerinden biri farklı ilgi alanlarına göre herkese açık grupların olması ve bu gruplara katılabilme imkanıdır. Telegram uygulamasında yer alan arama bölümünden grup arayabilirsiniz. Ancak buradaki arama grup adıyla yapılmaktadır. Yani ilgi alanınıza göre bir grup bulmak çoğu zaman oldukça zordur. Ancak telegram grup bulma üzerine geliştirilmiş güzel bir uygulama sayesinde farklı ilgi alanlarına göre binlerce telegram grubunu bulabilir ve sohbet etmeye başlayabilirsiniz.

Telegram Grup Bulma

Telegram grubu aramak için sizlere Magfi uygulamasını önereceğiniz. Magfi uygulaması, sizlere tüm telegram gruplarını kategoriler halinde gösteriyor. Böylece ilgilendiğiniz konu hakkında oluşturulan telegram gruplarını görebilir ve dilediğinize katılabilirsiniz. Magfi uygulaması tüm bunları ücretsiz olarak sunuyor.

Uygulamayı ilk kez açtığınızda sizden ilgi alanlarınız soruluyor. Böylece ilgi alanlarınıza göre telegram grupları ön plana çıkarılıyor. Tabi yine uygulama üzerinden farklı kategorilerdeki telegram gruplarını görmeniz mümkün. Uygulama, Alışveriş, Arabalar, Arkadaşlık, bilim, bloglar, dergiler&magazin, diller, dizi & film, Donanım & Yazılım, e-ticaret, ekonomi, emlak, eğitim, eğlence, fotoğraf, girişimcilik, grafik & video, haberler & medya, hayvanlar, influencer & ürünler, kitap, kişisel gelişim, kripto para, lise, moda & güzellik, müzik, oyunlar & uygulamalar, pazarlama, sanat & tasarım, sağlık, seyahat, spor & fitness, sınavlar, tatil teknoloji, ticaret, yemek, üniversite ve şans oyunları gibi farklı ilgi alanlarına göre telegram gruplarını bulmanızı sağlıyor.

telegram grup bulma magfi

Magfi uygulaması aslında sadece Telegram’da grubu bulmak için değil aynı zamanda Whatsapp, Discord, LinkedIn, Snapchat, Facebook ve Zoom gibi diğer sosyal medya araçlarında da grup bulmanıza yardımcı oluyor.

Bunun yanı sıra eğer sizde bir grup sahibiyseniz, siz de grubunuzu Magfi’ye ekleyebilir ve insanların grubunuzu bulmalarını sağlayabilirsiniz.

Android için Magfi indir
iOS için Magfi indir

Paylaş

Yorumdan çık