Anasayfa Mobil Uygulamalar Telefondan Lig TV Maç Özetlerini Ücretsiz İzleyin

Telefondan Lig TV Maç Özetlerini Ücretsiz İzleyin

0

Süper Lig maçlarının yayın hakları Digitürk Lig TV‘de bulunuyor ve artık maç özetlerini video sitelerinden ve televizyondan izleyemiyoruz. Ancak Lig Tv‘nin internet sitesinden veya android, ios ve windows phone uygulaması üzerinden ücretsiz olarak maç özetlerini izleyebilirsiniz.

Süper Lig maç özetlerini Lig TV üzerinden izlemek ücretsizdir. Maç özetlerini izlemek için Digitürk abonesi olmanıza gerek yok. Lig TV maç özetlerini telefonunuzun internet tarayıcısı ile m.ligtv.com.tr/mac-ozetleri/spor-toto-super-lig adresinden izleyebilir veya Lig TV mobil uygulaması üzerinden de izleyebilirsiniz.

Mobil yayın hakları sebebiyle Süper Lig’den görüntüler içeren videolar sadece Wi-Fi bağlantısı ile izlenebilmektedir. Malesef 3G bağlantısı ile maç özetlerini izleyemiyorsunuz.

Lig TV mobil uygulaması ile telefondan maç özetlerini izlemek için Wi-Fi bağlantısı ile Lig TV uygulamasını açın. Üstte yer alan Fikstür menüsüne tıklayın. Karşınıza haftanın maçları gelecektir isterseniz belirli bir tarih seçip o haftanın maçlarını da görüntüleyebilirsiniz. Özetini izlemek istediğiniz maçı seçin. Yeni açılan pencereden Video sekmesini ve ardından Maç Özeti seçeneğini seçin.

Screenshot_2015-04-13-17-04-05

Lig Tv’nın Android, iOS ve Windows Phone uygulamasını aşağıdaki bağlantılardan edinebilirsiniz.

google-play_android   itunes   windows-phone-store


Anadolu Teknik Lisesi Programlama okuyan Admin, Üniversite'de Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri bölümünden mezun olmuştur. Şuan özel bir üniversitede yazılım geliştiren admin, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar ve uygulamaları yayından takip ediyor. İlk kişisel blogunu 2000 yılında açan Admin birçok proje yürütmüş ve son olarak 2015 yılında teloji.com'u kurarak bu projeye yoğunlaşmıştır.

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen adınızı giriniz