Ana sayfa Haberler Teknolojik Ürünlerde 2 Kez İndirim Fırsatı

Teknolojik Ürünlerde 2 Kez İndirim Fırsatı

0

Türkiye’ye giriş yapan Gearbest sitesinde ağırlıklı olarak teknolojik ürünlerin satışı yapılıyor. Çin merkezli olan site, Türkiye’ye özel ana sayfası ve Türkçe sitesiyle hizmet veriyor. Sitede bulunan Kupon kodlarıyla ürünlere iki kez indirim uygulanıyor ve zaten Türkiye’den çok daha ucuza satılan ürünler yarı fiyatına geliyor.

Gearbest’in yılın belli dönemlerinde başlattığı 11.11 indirim günlerinde kupon kodları dağıtılıyor ve bu kuponlarla ürünlere yüksek miktarda indirim uygulanıyor. Halen devam eden indirim günlerini sizlerle paylaşmak istedik.

Kupon kodlarının bulunduğu Kupon Dünyası bölümünde, Drone, Aksiyon Kamera, 3 boyutlu yazıcı, Laptop, tablet, bluetooth kulaklık, akıllı saat, prize direk takılan şarj aleti adaptörü, Android TV, akıllı robot süpürge, imza kalemi, Wi-Fi/Bluetooth bağlantılı gece lambası gibi çok geniş bir ürün yelpazesi bulunuyor.

Site Çin merkezli olduğu için zaten normalde Türkiye’ye göre fiyatlar en az %30 daha uygun oluyor. Bir de kupon kodlarıyla ürünler Türkiye’ye göre yarı fiyatından daha ucuza geliyor. Ayrıca Türkiye’ye henüz gelmemiş teknolojik ürünleri de burada bulabilirsiniz.

Yandaki linke tıklayarak GearBest Kupon Dünyası sayfasına gidebilirsiniz.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here