Tango Hesap Silme

Tango Hesabı Nasıl Kapatılır

Tango görüntülü konuşma, mesajlaşma gibi imkanlar sunan aynı zamanda yeni insanlarla tanışabileceğiniz sosyal bir platformdur. Birgün tango hesabınızı kapatmak isteyebilirsiniz. Unutmamak gerekir ki telefonda bulunan tango uygulamasını kaldırmak tango hesabını silmek değildir.

Tango hesabını silmek için aşağıdaki adımları uygulayın.

Tango hesabınızı silmeden önce ilk olarak telefonunuzdan tango uygulamasını silmeniz gerekmektedir. Tango uygulamasını telefonunuzdan sildikten sonra telefonunuzu kapatıp tekrar açın.

Tango hesap silme linki olan bu linke tıklayın. http://support.tango.me/entries/23534011-How-do-I-delete-my-Tango-account-

Karşınıza ingilizce olan aşağıdaki tango hesap silme sayfası çıkacaktır.

tango-hesap-silme

Tango hesabı silme sayfasına, tango uygulamasını kurduğunuz zaman kullandığınız telefon numarası, email, isim, soyisim, ülke bilgilerinizi doğru şekilde girmeniz gerekmektedir.

  • Phone Number” kısmına ülke kodu ile birlik telefon numaranızı girin. Örnek : +905321234567
  • Full Name” kısmına Adınız ve Soyadınızı aralarında boşluk olacak şekilde yazınız.
  • Email Adress” kısmına Tango uygulamasına kayıt olurken girdiğiniz e-posta adresinizi girin. Bu kısımı doldurmak zorunlu değildir.
  • Country” kısmında Turkey seçiniz.
  • What’s your Gender ?” kısmında cinsiyetinizi seçin. (Male= Erkek, Female =Kadın)
  • Diğer kısımlarda rastgele bir seçenek seçebilirsiniz. Diğer kısımlar neden tango hesabınızı silmek istediğinizi sormaktadır.
  • En son olarak “Gönder” butonuna tıklayın.

Gönder butonuna tıkladığınız zaman Tango hesap silme işleminiz başlayacaktır. Ayrıca bir şey yapmanıza gerek yoktur. 72 saat içinde tango hesabınız silinecek ve Tango üzerinde yaptığınız tüm paylaşımlar silinecektir.

Yorum yapın