Anasayfa Mobil Oyunlar Süper Mario Run Android’e Geldi

Süper Mario Run Android’e Geldi

0

Nintendo’nun yeni mobil oyunu Süper Mario Run sonunda android markette indirilebilir hale geldi. Önce iOS için gelen Süper Mario Run uzun bir süredir Google Play üzerinden ön kayıt alıyordu. Bugün itibariyle oyun indirebilir hale geldi.

Google Play üzerinden artık Süper Mario Run oyununu indirebilirsiniz. Oyun 53.59 MB boyutunda ve oyunu indirmek ücretsiz. Oyunun şuan için Türkçe dil desteği bulunmuyor ancak yakın zamanda Türkçe dil seçeneğinin de gelmesini bekliyoruz.

Oyunu ilk açtığınızda sizden sırasıyla dil, ülke, varsa Nintendo hesap bağlama gibi seçimleri yapıp profiliniz için bir nickname (takma ad) belirlemeniz isteniyor. Ardından ilk etapda Super Mario Run oyununun oynanışını anlatan kısa bir parkuru geçiyorsunuz.

Süper Mario Run oyununda Mario ve diğer kahramanlar otomatik olarak koşuyor. Küçük engeller ve küçük canavarların üzerindende otomatik olarak atlıyor. Ancak küçük canavarların üzerinden geçerken zıplarsanız onları eziyorsunuz.

Oyunda zıplamak için ekrana dokunmanız yeterli. Ekrana uzun basarsanız karakteriniz daha yükseğe zıplıyor. Havadayken ekrana dokunduğunuzda ise Mario dönüyor. İki boru arasında yukarı çıkmak istediğiniz zaman ekrana birkaç kez dokunun böylece iki boru arasında zıplayarak yukarı çıkabilirsiniz.

Lafı daha fazla uzatmadan Süper Mario Run indirme linkini paylaşalım. BURAYA tıklayarak android için Super Mario Run oyununu indirebilirsiniz.


Anadolu Teknik Lisesi Programlama okuyan Admin, Üniversite'de Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri bölümünden mezun olmuştur. Şuan özel bir üniversitede yazılım geliştiren admin, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar ve uygulamaları yayından takip ediyor. İlk kişisel blogunu 2000 yılında açan Admin birçok proje yürütmüş ve son olarak 2015 yılında teloji.com'u kurarak bu projeye yoğunlaşmıştır.

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen adınızı giriniz