Ana sayfa Haberler Super Mario Run 15 Aralık’ta Çıkıyor

Super Mario Run 15 Aralık’ta Çıkıyor

0

Eylül ayında iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’la beraber tanıtılan Super Mario Run’ın çıkış tarihi sonunda belli oldu. Nintendo dün yaptığı açıklamada Super Mario Run oyununun iOS platformu için 15 Aralık’ta indirilmeye hazır olacağını belirtti.

Super Mario Run, mobil cihazlar için geliştirilmiş ilk resmi Mario oyunu. Çocukluğumuzda ataride oynadığımız Mario oyunun resmi mobil oyunu çok büyük ilgi görecek gibi gözüküyor. Oldukça başarılı grafiklere ve oyun senaryosuna sahip olan Super Mario Run oyunu sonsuz koşulu oyun tarzında. iTunes’den ücretsiz olarak indirilebilecek olan Super Mario Run oyunun tüm özelliklerinin açılması içinse 9.99$ ücret ödemek gerekiyor. Oyunda 3 oyun modu olması bekleniyor.

Super Mario Run şuan 10 dil için destek sunuyor. Bu diller İngilizce, İspanyolca, Almanca, Fransızca, İtalyanca, Portekizce, Hollandaca, Rusça, Japonca ve Çince. Oyunu indirebilmeniz için iPhone, iPad, iPod cihazınızın olması ve iOS 8 ve üzeri versiyon kullanmanız gerekiyor. Oyunun Android versiyonun ne zaman çıkacağı şuan belli değil ancak muhtemelen 2017 yılında çıkacaktır.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here