Ana sayfa Kategoriler Mobil Uygulamalar Spotify Music ile Telefonda Sınırsız Müzik Dinle

Spotify Music ile Telefonda Sınırsız Müzik Dinle

0

Spotify Music, telefonlarda en çok indirilen müzik ve ses uygulamalarının başında geliyor. Spotify Music ücretsiz olarak indirilebiliyor. Ücretsiz ve Premium versiyonları bulunan Spotify Music’i sizler için inceledik.

Spotify Music, telefon ve tabletlerde ücretsiz müzik dinleme imkanı veriyor. Kendi tarzınıza göre müzik listelerini dinleyebilir, en iyiler listesinden kendi zevkinize göre listeler seçebilir ve dinleyebilirsiniz.

spotify_listeler

Spotify Music uygulaması her ruh haline göre milyonlarca şarkı içermektedir. Global En İyi 50, Türkiye En İyi 50, Türkiye Viral 50, Arkadaşlarının Çok Dinlediği Parçalar gibi listelere girip şarkıları karışık olarak dinleyebilirsiniz. Ülkeye Göre Tür Listeleri bölümüne girerek tüm ülkelerin en beğenilen 50 şarkısını dinleyebilirsiniz.

spotify_ulkeye-gore-listeler

Türler ve Ruh Halleri bölümünde, Mood, Parti, Pop, Fitness,Rock, Akşam Yemeği,Uyku, Hip Hop, RnB, Seyahat, Dönem Müzkleri, Caz, Çocuk, Komedi, Trending ve daha birçok türden dilediğinizi seçebilir ve şarkıları dinleyebilirsiniz.

spotify-ruh-hali

Spotify Yeni Çıkanlar bölümüne girip yeni çıkan albümleri görebilir ve istediğiniz albümü dinleyebilirsiniz.

Spotify Music ücretsiz versiyonda bu saydıklarımızı yapabilirsiniz. Ücretsiz versiyonda arada reklam çıkmaktadır.

Spotify Music Premium paketi satın alabilir ve istediğiniz zaman üyeliğinizi iptal edebilirsiniz. Spotify Music Premium pakette reklamlar çıkmaz. İstediğiniz şarkıyı çevrimdışı dinlemek için indirebilirsiniz. Spotify Music’i telefon, tablet ve bilgisayarınızda kullanabilirsiniz. Ayrıca Spotify Music Premium’da ses kalitesi daha yüksektir ve listelerde istediğiniz şarkıya geçebilirsiniz. Ücretsiz versiyonda listede sadece karışık şarkı çalmaktadır.

Spotify Music şuan yenileme çalışmaları ile kendini daha da geliştirmektedir. Artık sadece bir müzik dinleme aracı olmayacak olan Spotify Music, müzik dışı içeriklerde paylaşmaya başlayacak. Bu gelişmeler şuan 4 ülkede denenmekte. Uygulamalar tam geliştirilince Türkiye’de olmak üzere tüm ülkelerde faaliyete geçirilecek.

Spotify Music, Android ve iOS‘da sorunsuz iken Windows Phone’da pek iç açıcı sonuçlar vermemektedir. Spotify Music Android indirmek için TIKLAYIN. Spotify Music iPhone’a indirmek için TIKLAYIN.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı yazın