Ana sayfa Haberler Spigen, iPhone Xs ve iPhone Xs Max Kılıflarını Ortaya Çıkardı

Spigen, iPhone Xs ve iPhone Xs Max Kılıflarını Ortaya Çıkardı

0

Yeni iPhone modellerinin tanıtımına artık saatler kaldı. Akıllı telefonlar için kılıf üreten Spigen markası dün gece saatlerinde iPhone Xs ve iPhone Xs Max için ürettiği kılıfları paylaştı. Apple’ın uygun fiyatlı 6.1 inç boyutlu yeni iPhone modeli için kılıf paylaşılmaması ise dikkat çekti.

Spigen, telefon kılıflarını paylaşarak aynı zamanda iPhone Xs ve iPhone Xs Max’ın tasarım detaylarını da ortaya çıkarmış oldu. Her iki modelin tasarımı beklendiği gibi iPhone X’in devamı niteliğinde. Spigen’in paylaşımlarına göre iPhone Xs 5.8 inç, iPhone Xs Max 6.5 inç boyutunda ekrana sahipler. Telefonların çift arka kamera dizilimi yine iPhone X’de olduğu gibi dikey konumda görülüyor.

 

İsmi henüz daha netleşmeyen 6.1 inç LCD ekrana sahip olacak olan ucuz iPhone modelinin iPhone Xr veya iPhone Xc adıyla gelmesi bekleniyor. Bu modelin arkasında tek kamera bulunması bekleniyor.

Apple’ın bugün gerçekleştireceği etkinlikte üç yeni iPhone modeli tanıtılacak. Telefonların haricinde yeni bir Apple Watch Series 4, yeni bir iPad Pro ve belki de bir dizi küçük tanıtımlar yapılabilir.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here