Ana sayfa Haberler Spigen, Huawei P30 ve P30 Pro’nun Görüntülerini Paylaştı

Spigen, Huawei P30 ve P30 Pro’nun Görüntülerini Paylaştı

0

Huawei’nin bu yıl tanıtmayı planladığı yeni amiral gemisi Huawei P30 ve P30 Pro‘nun görüntüleri, kılıf üreticisi Spigen tarafından paylaşıldı. Paylaşılan görüntüler telefonun hem ön hem de arka tasarım detaylarını gözler önüne serdi.

Olixar, bir aydan fazla bir süre önce Huawei P30 ve Huawei P30 Pro’un arka tasarımını ortaya koymuştu. Ve şimdi Spigen, telefonların hem arka tasarımlarını hem de ön tasarımlarını ortaya çıkardı. Akıllı telefonlar için kılıf üreten Spigen, Huawei P30 ve P30 Pro’ya ait 5 farklı görüntüyü paylaştı.

Spigen’in paylaşmış olduğu görüntülerde Huawei P30 Pro’nun arka tarafında dikey olarak sıralanmış 4 kamera olduğu ve yanlarında 2 flaş olduğu görülüyor. Huawei P30’un ise arka tarafında 3 kameranın yer aldığı ve altında flaş olduğu görülüyor.

Telefonun ön tasarımı ise Huawei Mate 20 ve Mate 20X‘e benziyor. Mate 20 ve Mate 20X’de olduğu gibi telefonun ekranında damla çentik olduğu görülüyor.

Paylaşılan görsellerde dikkat çeken bir diğer detay ise telefonun ekranında 28 Mart tarihinin yer alması. Dün, Huawei Polonya’dan sızan bir iş planı da Huawei P30 serisinin Mart ayının sonunda Paris‘te tanıtacağını söylüyordu. Yani sızan görüntülerde yer alan tarih gerçek olabilir.


Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here