Ana sayfa Haberler Sony Xperia XZ3 Ön Siparişe Sunuldu

Sony Xperia XZ3 Ön Siparişe Sunuldu

0

Sony’nin IFA 2018 etkinliğinde tanıttığı yeni amiral gemi akıllı telefonu Sony Xperia XZ3, Amazon Almanya’nın web sitesinde ön siparişe açıldı. Sony tanıtımda yeni üst segment modelin 24 Eylül’de ön siparişe açılacağını belirtmiş ancak satış tarihini belirtmemişti.

Avrupa’nın en büyük perakendecilerinden olan Amazon Almanya, bugün Sony Xperia XZ3’ün ön siparişlerini almaya başladı. Amazon Almanya, Sony Xperia XZ3’ü ön siparişle satın alan müşterilerine ayrıca 64 GB kapasiteli mikroSD kart da hediye ediyor.

Sony Xperia XZ3’ü ön siparişle satın almak isterseniz, akıllı telefon Amazon Almanya sitesinde 799 Euro’dan satılıyor. Telefonun siyah, kırmızı, yeşil ve gümüş renk seçenekleri bulunuyor.

Sony, geçen hafta Xperia XZ3’ün, 280$ değerinde bir çift Xperia Ear Duo kulaklık hediyesiyle geleceğini duyurmuştu. Ancak Amazon’un ön siparişte bu kulaklıktan bahsetmemesi, kulaklığın sadece Amerika Birleşik Devletleri’nde veya 24 Eylül’den sonra diğer ülkelerde hediye olarak verileceğinin bir göstergesi olabilir.

Amazon’a göre Xperia XZ3, 5 Ekim’de raflardaki yerini alacak.

Kaynak


Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here