Anasayfa Haberler Sony Xperia X ve X Compact Android Oreo Güncellemesi Geldi

Sony Xperia X ve X Compact Android Oreo Güncellemesi Geldi

0

Sony Xperia X ve Xperia X Compact kullanıcıları için güzel haber geldi. Sony Mobile, Xperia X ve Xperia X Compact için Android Oreo güncellemesinin dağıtılmaya başlandığını duyurdu.

Sony Xperia X ve Xperia X Compact, 34.4.A.0.364 yazılım güncellemesiyle Android Oreo’ya kavuştu. Android Oreo güncellemesi ayrıca güvenlik ve kamera ile ilgili bazı diğer iyileştirmeleri de beraberinde getirdi. Android Security yaması ve iki yeni kamera özelliği güncelleme ile birlikte geliyor. Yenilenen uygulama kısayolları ve geliştirilmiş ses kalitesi güncellemeyle beraber gelen diğer yenilikler arasında bulunuyor.

Sony Xperia X ve Xperia X Compact Android Oreo güncellemesini aşağıdaki cihazların takip etmesi bekleniyor.

  • Xperia XA1
  • Xperia XA1 Plus / Çift Sim
  • Xperia XA1 Ultra / Çift Sim
  • Xperia X /Çift Sim

Anadolu Teknik Lisesi Programlama okuyan Admin, Üniversite'de Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri bölümünden mezun olmuştur. Şuan özel bir üniversitede yazılım geliştiren admin, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar ve uygulamaları yayından takip ediyor. İlk kişisel blogunu 2000 yılında açan Admin birçok proje yürütmüş ve son olarak 2015 yılında teloji.com'u kurarak bu projeye yoğunlaşmıştır.

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen adınızı giriniz