Anasayfa Haberler Sony CES 2018’e Tanıttığı Akıllı Telefonları İçin Tanıtım Videosu Paylaştı

Sony CES 2018’e Tanıttığı Akıllı Telefonları İçin Tanıtım Videosu Paylaştı

0

Sony, CES 2018’de üç yeni akıllı telefon tanıttı. Sony Xperia XA2 Ultra, Sony Xperia XA2 ve Sony Xperia L2. Sony, giriş seviyesi, orta segment ve üst segmentte yer alan bu üç telefon için  youtube kanalında tanıtım videosu yayınladı.

Sony, CES 2018’de üç yeni akıllı telefon tanıttı ancak bu telefonların heyecan yarattığı kesinlikle söylenemez. Seleflerinden çokta farklı olmayan modeller birçok kişi için hayal kırıklığı yarattı diyebiliriz.

Tasarım tarafında telefonlarda iyileşme olsa da telefonların yine alt ve üst kısımlarındaki geniş çerçeveler beklentileri karşılamadı. Bununla beraber Samsung, LG, Apple gibi rakiplerinin gerisinde kalan yeni modeller 2018 için beklentileri karşılamadı.

Açıkçası Sony’nin yeni telefonlarının sönüklüğü, youtube’da paylaşılan videoya da yansımış gibi geldi bize. Sony, taraftarları yorumlarda övgüler yağdırsa da biz açıkçası pek beğenmedik. Bu konuda sizlerinde yorumlarını bekliyoruz.


Anadolu Teknik Lisesi Programlama okuyan Admin, Üniversite'de Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri bölümünden mezun olmuştur. Şuan özel bir üniversitede yazılım geliştiren admin, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar ve uygulamaları yayından takip ediyor. İlk kişisel blogunu 2000 yılında açan Admin birçok proje yürütmüş ve son olarak 2015 yılında teloji.com'u kurarak bu projeye yoğunlaşmıştır.

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen adınızı giriniz