Ana sayfa Haberler Son Sızıntı LG V40’ın Arkasında 3 Kamera Olduğunu Doğruladı

Son Sızıntı LG V40’ın Arkasında 3 Kamera Olduğunu Doğruladı

0

LG V35 ThinQ’in halefi LG V40 önümüzdeki haftalarda tanıtılacak. Tanıtım öncesi LG V40 hakkında sızıntılar gelmeye devam ediyor. AndroidPit tarafından ortaya çıkartılan yeni bir bilgi LG V40’ın arka tarafında 3 kamera olduğunu gösteriyor. Kaynaktan gelen diğer bir bilgi ise telefonun bataryasında bir iyileştirmenin olmadığını gösteriyor.

LG V40’ın ana özellikleri beklendiği gibi 6 GB RAM ve Snapdragon 845 chipset şeklinde olacak. Ancak sürpriz gelişme telefonun arka kameralarında. AndroidPit’in paylaştığı habere göre telefonun arka tarafında üçlü kamera kurulumu olacak. Kameraların özellikleri ise şu şekilde bekleniyor:

12MP (f/1.5) 1.4µm piksel
16MP (f/1.9) 1.0µm piksel
12MP (f2.4) 1.0µm piksel

LG V40’ın arka tarafında üç kamera yer alırken telefonun ön tarafında ise 8 MP + 5 MP olmak üzere çift selfie kamerası bulunacak. Bu kameraların normal kullanımda nasıl bir performans göstereceği henüz belli değil, ama en azından kağıt üzerinde etkileyici görünüyor.

Kamera tarafında beklentileri karşılayacak olan LG V40 aynı zamanda kısa süre önce tanıtılan G7 One ve G7 Fit modellerinde olduğu gibi entegre edilmiş Quad DAC ve Stereo Hoparlör Boombox ile daha kaliteli bir ses deneyimi de sunacak.

LG V40 hakkında merak edilen bir diğer konu elbete cihazın fiyatı. Lansmanda cihazın 900 Dolar civarında olması bekleniyor.


Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here