Ana sayfa Haberler Şok: HTC U12+’ın Tanıtım Görseli iPhone’a Ait Çıktı

Şok: HTC U12+’ın Tanıtım Görseli iPhone’a Ait Çıktı

0

Geçtiğimiz gün sizlerle paylaştığımız haberde HTC U12+’ın 23 Mayıs’ta tanıtılacağını duyurmuştuk. HTC Almanya’nın Twitter hesabından paylaşılan bir görselde HTC U12+’ın 23 Mayıs’ta tanıtılacağı belirtiliyordu. Bugün görseldeki bileşenlerin iPhone 6’ya ait olduğu ortaya çıktı.

HTC geçtiğimiz gün yeni akıllı telefonunu 23 Mayıs’ta tanıtacağını Twitter üzerinden paylaştığı bir görselle duyurdu. Twitter’da paylaşılan görselle birlikte “Bir başyapıt, parçalarının toplamından çok daha fazlasına sahip. Fazlasını 23 Mayıs’ta sizlere göstereceğiz.” mesajı verildi. Ancak bugün ortaya çıkan yeni bilgilere göre görselde yer alan donanım parçaları bundan 4 yıl önce satışa sunulan iPhone 6 ile birebir aynı. Bu garip durumu ortaya çıkaransa, iPhone 6’sını tamir eden ve parçaları görünce durumu fark eden AnandTech’ten bir kullanıcı.

Gerçekten de aşağıdaki fotoğraflarda gördüğünüz gibi HTC’nin paylaştığı görseldeki donanım parçalarıyla (en azından mantık devresi ve batarya) iPhone 6’da yer alan parçalar birbiriyle tamamen uyuşuyor.

Yaşanan bu garip durumla ilgili HTC tarafından henüz bir açıklama gelmedi. En kötü ihtimalle 23 Mayıs’ı bekleyip neler olduğunu anlayacağız.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here