Ana sayfa Haberler Snapchat’e Grup Video ve Sesli Görüşme Özelliği Geldi

Snapchat’e Grup Video ve Sesli Görüşme Özelliği Geldi

0

Son zamanlarda zorlu günler geçiren ve her geçen gün kullanıcısı azalan Snapchat, bu durumu düzeltmek için yeni bir özelliği devreye aldı. Snapchat yapılan yeni güncellemeyle beraber Grup Video görüşmesi ve Grup Sesli Arama özelliklerine kavuştu.

Snapchat yayınladığı yeni güncelleme ile birlikte grup video görüşmesi ve grup sesli arama özelliğine kavuştu. Artık Snapchat’te 16 kişiye kadar grup video görüşmesi ve 32 kişiye kadar sesli arama yapılabilecek. Ayrıca grup videolu görüşmelerde de filtreler kullanılabilecek. Aslında birçok uygulama grup video ve sesli arama özelliği sunuyor. Snapchat’te diğer uygulamalardan geri kalmamak için böyle bir adım atmış gibi görünüyor.

Diğer uygulamaların (özellikle instagram) Snapchat’in özelliklerini araklamaları Snapchat için zorlu günlerin başlamasına neden oldu. Snapchat’te şimdi diğer uygulamalarda olan grup video ve sesli arama özelliğini kendine dahil ederek kullanıcıların diğer uygulamalara yönelmelerinin önüne geçmeye çalışıyor.

Son zamanlarda ünlü isimlerin Snapchat’i kullanmayı bıraktıklarını açıklaması şirketin büyük değer kaybı yaşamasına sebep olmuştu. En son Kylie Jenner Snapchat’i kullanmayı bıraktığını açıklamış ve şirket borsada bir hayli değer kaybetmişti. Snapchat’in yeni güncellemesi kullanıcıları memnun edecek mi hep birlikte göreceğiz.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here