Ana sayfa Haberler Snapchat Spectacles (Snap Gözlüğü) Artık Avrupa’da

Snapchat Spectacles (Snap Gözlüğü) Artık Avrupa’da

0

Spectacles nedir diyenler için kısaca açıklayalım. Spectacles, Snap çeken güneş gözlüğüdür. Spectacles kendi perspektifinizden video çekip Snapchat’te paylaşmanızı sağlıyor. ABD’de satışa sunulan Spectacles artık Avrupa’da da satışa sunuldu.

Bugün gelen haberlere göre Snapchat için geliştirilen Spectacles -Snap gözlüğü- Avrupa’da da satışa sunuldu. Spectacles’in kendi internet sitesi üzerinden satın alınabilinen Snap gözlüğü, belçika, danimarka, almanya, ispanya, finlandiya, fransa, irlanda, italya, hollanda, işveç, işviçre, birleşik krallık ve abd’den online olarak sipariş edilebiliyor.

Kendi internet sitesi üzerinden satılan Spectacles, kırmızı, siyah ve yeşil renk seçenekleri sunuyor ve 129.99$‘dan satılıyor.

Spectacles Kullanımı

  • Spectacles’i kutundan çıkacarın ve Snapchat’i açın.
  • Snapchat’te profil bölümünden dişli çark ile Ayarlar bölümüne geçin.
  • Burada yer alan Spectacles seçeneğini seçin.
  • Açılan sayfadan Spectacles Ekle seçeneğini seçin.
  • Telefonunuz bluetooth yardımını ile Spectacles’i aramaya başlayacaktır. Gözlük gözünüzde ekrana bakarken gözlüğün üzerinde bulunan düğmeye bir kez basın. Artık telefonunuz Spectacles ile eşleşecektir.

Spectacles ile 10 saniyelik videolar çekip Snapchat’te paylaşabilirsiniz. Aslında bu gözlük 30 saniyeye kadar video çekimi yapabilmektedir. Bunları snapchat 10 saniyelik 3 videoya bölecektir.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here