Anlık mesajlaşma uygulaması Snapchat şifrenizi öğrenmek için iki farklı yolu deneyebilirsiniz. Snapchat şifrenizi sms ile ve Eposta ile öğrenebilirsiniz. Snapchat şifrenizi oturum açıkken veya uygulamayı yeni yükledi iseniz oturum açmadan öğrenebilirsiniz.

Snapchat Şifresi Öğrenme (Oturum açıkken)

Snapchat uygulaması açık iken ekranın üst ortasında yer alan Snap simgesine dokunun. Ardından ekranın sol üst köşesinde yer alan dişli çark şeklindeki ayarlar butonuna dokunun. Açılan ayarlar sekmesinde kayıtlı email adresinizi kontrol edin. Eğer email adresiniz kırmızı renkte ise email onayı yapmamışsınız demektir. Öncelikle email adresinize dokunun ve onay maili ile mail adresinizi onaylattın. Eğer snapchata kayıtlı eposta adresinizi bilmiyorsanız birazdan anlatacağımız sms yolu ile snapchat şifrenizi alabilirsiniz.

snapchat-giris

Email adresinizi onayladıktan sonra Ayarlar menüsünde yer alan Şifre sekmesine dokunun.

snapchat-ayarlar

Açılan sayfada “Şifreni mi unuttun?” linkine dokunun. Snapchat şifre sıfırlama sayfasına yönlendirileceksiniz.

snapchat-sifremi-unuttum

Bu sayfada email adresinizi yazıp Submit butonuna dokunun. Snapchat şifreniz email adresinize gönderilecektir.

snapchat-reset-password

Snapchat Şifresi Öğrenme (Oturum Kapalı iken)

Snapchat uygulamasını yeni yüklediyseniz veya oturumunuz kapalı iken veya sms ile snapchat şifresini öğrenmek istiyorsanız snapchat uygulamasını açın. Karşınıza aşağıdaki resimdeki gibi oturum açma sayfası gelecektir. “Şifreni mi Unuttun ?” linkine tıklayın.

snapchat-oturum-ac

Karşınıza EPosta ve Sms şeklinde iki seçenek çıkacaktır. Burada email adresinizi seçerseniz bir mail ile şifrenizi alabilirsiniz. Sms ile snapchat şifresi öğrenmek için Sms seçeneğini seçin.

snapchat-sifre-sms

“SMS yoluyla” seçeneği seçince karşınıza bir güvenlik sayfası gelecek ve sizden resimlerde Hayalet içerekleri seçmeniz istenecektir. Burada hayalet denilen şey snapchat logosu oluyor. Tüm hayaletleri seçtikten sonra devam et diyin.

snapchat-hayalet

Gelen pencerede başında sıfır olmadan telefon numaranızı girin ve yeni Snapchat şifrenizi alın. Artık snapchate giriş yapabilirsiniz.

Paylaş

4 yorum

  1. Meraba ben snapchat şifremi unuttum numara ile alamıyorum E-posta da gönderildi diyo ama postayı görmiyorum lütfen yardım edermisiniz

  2. yapılmıyor snapchat sıfremı unuttum lakın hıcbır sekılde açamıyorum artı yenı bı snapchat acmama müsade etmiyor …lutfen yardımcı olun

  3. Sifremi unuttum ee sms yoluyla deniyorum gecerli numara yazin eski telefonumun i meil adresinden actigim icin onu da hatirlamiyorum nasil olucak peki ?

Yorumdan çık