Ana sayfa Kategoriler Mobil Uygulamalar Skype 1 Milyar İndirilme Sayısına Ulaştığını Duyurdu

Skype 1 Milyar İndirilme Sayısına Ulaştığını Duyurdu

0

Skype resmi blogu üzerinden android cihazlar için üretilen mesajlaşma, konuşma ve görüntülü arama uygulaması Skype for Android’in 1 milyar indirilme sayısına ulaştığını duyurdu ve kullanıcılarına teşekkür etti.

Mesajlaşma, sesli ve görüntülü arama uygulaması olan Skype birçok kişinin android cihazında kişilerle iletişim için tercih ettiği bir uygulama. Dün Microsoft resmi Skype blogu üzerinden 1 milyar indirilme sayısına ulaştığını duyurdu ve kullanıcılarına teşekkür etti.

Blog’da yer alan yazıda uygulamanın 1 milyar indirilme sayısına ulaşıldığı ve kullanıcılardan gelen geri bildirimlerin dikkate alınarak uygulama üzerinde sürekli yenilikler yapılacağı belirtiliyor. Kullanıcıların mesajlaşma, arama ve görüntülü görüşmeler için Skype’ı tercih etmeleri için ellerinden geleni yapacakları belirtiliyor.

Ancak şu bir gerçek ki şuan 1 milyar Skype kullanıcısı yok. Bu sayı sayede uygulamayı indiren kişiyi sayısını belirtiyor. Skype 2015’de uygulamanın 500 milyon indirilme sayısına ulaştığını duyurmuştu. Aradan iki yıl geçti ve bu sayı ikiye katlanarak 1 milyar rakamına ulaştı. Kuşkusuz Skype kendi kategorisinde en başarılı birkaç uygulamadan biri.

Bizde teloji.com olarak Skype’ın başarısını tebrik ediyor, kullanıcı dostu yeni özelliklerini merakla bekliyoruz.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here