Ana sayfa Kategoriler Mobil Oyunlar Şirinler Epic Run Oyunu Android ve iOS için Çıktı

Şirinler Epic Run Oyunu Android ve iOS için Çıktı

0

Çocukluğumuzun en güzel çizgi filmlerinden olan Şirinlerin sonsuz koşu oyunu Şirinler Epic Run Ubisoft tarafından android ve ios cihazlar için çıkarıldı. Mobil oyunlar içinde en çok rağbet gören sonsuz koşu şeklinde tasarlanan Şirinler Epic Run orjinal ismiyle Smurfs Epic Run gayet başarılı bir oyun olmuş.

Alışıla gelmiş koşu oyunlarının ötesinde eğlenceli ve keyifli bir oyun. Çizgi filmi 7’den 70’e herkes tarafından beğenilen Şirinlerin mobil oyunu da eminiz ki her yaştan kişinin beğenisini kazacak. Çizgi film tadında olan oyunda kendinizi Şirinler köyünde hissedeceksiniz.

sirinler-oyunu

100’den fazla bölümün olduğu oyunda amaç kötü karakter Gargamel’in hapsettiği şirinleri kurtarmak. Oyunda şirine, şirin baba, uykucu şirin, usta şirin gibi tüm karakterler bulunuyor.

sirinler-epic-run

Oyunda koşunun dışında zıplama, uzun zıplama, süzülme gibi birçok farklı yetenek bulunuyor. Oyunda toplanılan altınlar ile diğer şirin karakterlerini alabiliyor ve onlarla oyuna devam edebiliyorsunuz. Sizler için biz de Şirinler oyununu oynadık ve bir videosunu çektik, iyi seyirler.

Aşağıdaki bağlantılardan Şirinler Epic Run oyununu android ve ios cihazınıza indirebilirsiniz.

google-play_android itunes

Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı yazın