Ana sayfa Haberler Samsung’un Yeni Akıllı Telefonu Benchmark’da Görüldü

Samsung’un Yeni Akıllı Telefonu Benchmark’da Görüldü

0

Herkes sabırsızlıkla Samsung Galaxy Note 8’i beklerken. Bugün Benchmark testinde Samsung’un yeni akıllı telefonu görüldü. SM-G9600 kod adına sahip olan yeni telefon Galaxy S8 lite veya Galaxy S8 mini olabilir ancak bu konu hakkında henüz net bir bilgi bulunmuyor.

Telefon performans testlerini tutan Benchmark kendi veritabanında tüm telefonların bilgilerini toplamaktadır. Elde edilen bilgilere göre Samsung’un yeni akıllı telefonu SM-G9600 kodu ile testte görüldü. Burada dikkat çeken en önemli özelliklerden biri telefonun Snapdragon 840 chipsetine sahip olması. Bununla birlikte telefon 4 çekirdekli 1.77GHz işlemciye de sahip.

Elde edilen verilere göre SM-G9600 kodlu telefon 4 GB RAM’e ve Android 7.1.2 işletim sisteme sahip. Telefon hakkında bilinen bilgiler bunlar. Bizi asıl heyecanlandıran şey ise bunun bir Galaxy S8 versiyonu olma ihtimali.

Geçtiğimiz günlerde LG’nin, LG G6’nin mini modeli LG Q6‘yı tanıtmasına karşılık Samsung da Galaxy S8 mini veya Galaxy S8 lite versiyonunu çıkarabilir.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here