Ana sayfa Haberler Samsung’un Katlanabilen Telefonu Galaxy F için Concept Video Yayınlandı

Samsung’un Katlanabilen Telefonu Galaxy F için Concept Video Yayınlandı

0

Samsung’un uzun zamandır üzerinde çalıştığı katlanabilir akıllı telefonu nihayet gün yüzüne çıktı. Samsung, geçtiğimiz günlerde San Francisco‘da düzenlenen Geliştiriciler Konferansı‘nda, katlanabilen akıllı telefonunda kullanacağı Infinity Flex Display‘i tanıtmış ve gelecek olan telefon hakkında bazı teknik bilgileri paylaşmıştı. Şimdiyse katlanabilir telefon için konsept video hazırlandı ve youtube üzerinden paylaşıldı.

Samsung’un katlanabilir akıllı telefonu, katlandığında bir telefon, katlanmadığında ise bir tablet olarak kullanılabilecek. Telefon katlandığında 4.58 inç‘lik bir akıllı telefona, katlanmadığında ise 7.3 inç boyutunda bir tablete dönüşüyor. Ayrıca cihaz tablet olarak kullanıldığında aynı anda 3 farklı uygulamayı çalıştırma imkanı sunuyor.

Elde edinilen bilgilere dayanarak Concept Creato, Samsung’un katlanabilen cihazını hayal etti ve cool bir konsept video hazırladı. Hazırlanan video belirttiğimiz gibi bir konsept video. Yani Samsung’un tanıtacağı cihazla arasında farklılıklar olması mümkün. Ancak yine de hazırlanan videonun çok başarılı olduğunu belirtelim.

Samsung’un katlanabilir akıllı telefonu Galaxy F’in satış tarihi ve fiyatı hakkında da haberler geldi. Galaxy F modelinin 2019’un 25 Şubat ve 1 Mart tarihinde düzenlenecek olan MWC 2019 etkinliğinde tanıtılması ve akabinde satışa sunulması bekleniyor. Cihazın 1750 Dolar civarında fiyat etiketine sahip olması bekleniyor.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here