Ana sayfa Haberler Samsung’un 6 Kameralı Akıllı Telefon Üzerinde Çalıştığı Ortaya Çıktı

Samsung’un 6 Kameralı Akıllı Telefon Üzerinde Çalıştığı Ortaya Çıktı

0

Bugün The Wall Street Journal Seul’dan gelen bir rapor Samsung’un 6 adet kamera sahip bir akıllı telefon üzerinde çalıştığını ortaya çıkardı. “Çok Gizli” olarak saklanan bu cihazın ön tarafında 2, arka tarafında 4 kamera yer alacak. Cihaz ayrıca 6.7 inç boyutunda dev bir ekrana ve 5G desteğine sahip olacak.

Daha önce paylaştığımız haberlerde Samsung’un 2019 Şubat ayında yeni amiral gemilerini tanıtacağını sizlerle paylaşmıştık. Samsung’un bu etkinlikte Galaxy S10 Lite, Galaxy S10 ve Galaxy S10+ modellerini tanıtması bekleniyordu. Ancak ortaya çıkan bu yeni sızıntı, Samsung’un 10. yılına özel olarak üreteceği Samsung Galaxy S10 Special Edition’ı da bu etkinlikte  tanıtabileceğini gösterdi.

Muhtemelen Samsung MWC 2019 etkinliğinde sınırlı sayıda üreteceği Samsung Galaxy S10 Special Edition’ı tanıtacaktır. Cihazın teknik özellikleri hakkında şuan elimizde çok fazla bir bilgi bulunmuyor. Ancak cihazın 6.7 inç boyutunda devasa bir ekrana ve bununla orantılı olarak büyük bir bataryaya sahip olması bekleniyor. Ayrıca cihazın Mate 20 Pro‘da olduğu gibi ters şarj özelliği ile diğer telefonları şarj edebilmesi bekleniyor.

Samsung’un 6 kameralı akıllı telefon hamlesi hakkında sizlerin düşüncesi neler? Kamera sayısı akıllı telefonlarda nereye doğru gidiyor? Sizce bu kadar fazla kamera gerekli mi?


Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here