Ana sayfa Haberler Samsung, Unpacked 2020 Etkinliği için Duyuru Videosu Yayınladı

Samsung, Unpacked 2020 Etkinliği için Duyuru Videosu Yayınladı

0

Samsung her yıl düzenlediği Unpacked etkinliğinde yeni amiral gemilerini duyuruyor. 2020 Unpacked etkinliğinin 11 Şubat‘ta yapılacağı uzun zamandır biliniyordu. Samsung bugün resmi youtube kanalı üzerinden “Change the shape of the future” (Geleceğin şeklini değiştirin) başlığıyla 2020 Unpacked etkinliği için ilk tanıtım videosunu paylaştı.

Samsung her yıl Unpacked etkinliğinde heyecan verici yeni cihazlarını tanıtıyor. Bu yıl heyecan bir kat daha artmış durumda. Zira Samsung’un bu yıl Galaxy S20 ailesiyle birlikte yeni nesil katlanabilir akıllı telefonu Galaxy Z Flip modelini de tanıtması bekleniyor. Paylaşılan 30 saniyelik duyuru videosunun başlığının “Change the shape of the future” (Geleceğin şeklini değiştirin) olarak seçilmesi akıllara Galaxy Z Flip modelini getiriyor.

Paylaşılan video bir teaser videosu olduğundan, tanıtılacak cihazlar hakkında bir görüntü yer almıyor. Ancak 2020 Unpacked etkinliğinde, Galaxy S20, Galaxy S20 Plus ve Galaxy S20 Ultra modellerinin yanı sıra Galaxy Z Flip modelinin de tanıtılması bekleniyor. Bölgeye bağlı olmakla birlikte Galaxy S20 ailesinin 5G desteği sunması bekleniyor.

Akıllı telefonların yanı sıra Samsung bu etkinlikte, yeni kablosuz kulaklığı Galaxy Buds Plus‘ı da tanıtmasını bekliyoruz.


Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here