Ana sayfa Haberler Samsung, Note 7 İçin Yeni Tanıtım Videosunu Yayınladı

Samsung, Note 7 İçin Yeni Tanıtım Videosunu Yayınladı

0

Samsung resmi youtube kanalı Samsung Mobile üzerinden bugün Galaxy Note 7’yi tanıtan yeni videosunu yayınladı. Hazırlanan tanıtım videosunda Galaxy Note 7’nin eğlence için neden tercih edilmesi gerektiği üzerinde durulmuş.

Galaxy Note 7’nin sahip olduğu WQHD Super AMOLED ekrana ve HDR video özelliğine değinen video HDR video ve normal video arasındaki farkı gösteriyor. Ayrıca S View Stant Kılıf ile video izlemek daha eğlenceli hale getirilmiş.

Galaxy Note 7’nin diğer ilginç bir aksesuarı hiç kuşkusuz Backpack adı verilen harici şarj kılıfı. 3100 mAh şarj kapasitesine sahip olan bu özel kılıf aynı zamanda suya dayanıklı yapıya sahip ve telefonu su altında bile şarj edebiliyor.

Oyun severler için geliştirilen Vulkan görüntü teknoloji oyunları gerçekten daha kaliteli bir hale dönüştürüyor.

Videoda son olarak 360 kamera anlatılıyor.

LG G5 ile başlayan telefon aksesuarları rüzgarı Note 7’de hız kazanmış gibi gözüküyor. Artık sadece telefonlar değil telefon oyuncakları da popüler olma yolunda ilerliyor.


Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here