Ana sayfa Kategoriler Mobil Uygulamalar Samsung Güvenli Klasör Uygulaması Artık Google Play’de

Samsung Güvenli Klasör Uygulaması Artık Google Play’de

0

Samsung’un geçtiğimiz sene Galaxy Note 7 ile beraber geliştirdiği ve Galaxy Note 7 ile kullanıcılarla buluşturduğu Güvenli Klasör uygulaması artık Google Play Store üzerinden indirilebiliyor.

Samsung bu ayın başında My Knox güvenlik platformunu kaldıracağını duyurdu. Bunun yerine kullanıcılarını Güvenli Klasör kullanmaya davet etti. İlk başta Samsung Galaxy Note 7 ile özel olarak geliştirilen uygulama daha sonra Galaxy App Store üzerinden samsung kullanıcılarına sunulmuştu. Şimdiyse Google Play Store üzerinden tüm kullanıcıların kullanımına sunuldu.

Samsung Güvenli Klasör nedir diyenleriniz için kısaca bahsetmek gerekirse, Güvenli Klasör size şifrelenmiş bir alan sunar ve koruma altına almak istediğiniz oyun/uygulama ve belgelerinizi bu klasör altına ekleyerek güvenlik sağlayabilirsiniz. Güvenli Klasöre eklediğiniz dosyalara erişim için parmak izi, pin, desen gibi farklı şifreler belirleyebilirsiniz.

Aşağıdaki bağlantıdan Samsung Güvenli Klasör uygulamasının Google Play Store sayfasına erişebilirsiniz.

Samsung Güvenli Klasör

Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı yazın