Ana sayfa Haberler Samsung Galaxy Z Fold 2 5G’nin Render Görüntüleri Sızdırıldı

Samsung Galaxy Z Fold 2 5G’nin Render Görüntüleri Sızdırıldı

0

Samsung, 5 Ağustos tarihinde düzenleyeceği etkinlikte Galaxy Z Fold 2 5G‘yi tanıtmaya hazırlanıyor. Bugün ortaya çıkan render görüntüleri ise Galaxy Z Fold 2 5G’nin tasarım detaylarını en ince ayrıntısına kadar ortaya koydu. Yeni katlanabilir cihaz mistik bronz ve mistik siyah renk seçenekleri ile göz kamaştırıyor.

Daha önce birçok kez söylendiği gibi artık iç taraftaki selfie kamerası çentik içerinde yer almıyor. İç tarafta bulunan selfie kamerası Samsung’un diğer amiral gemilerinde görmeye alıştığımız gibi ekrana açılan bir delik içerisinde yer alacak ve bu da daha iyi bir ekran deneyimi yaşatacak. Bununla birlikte dıştaki ekranda çok geliştirildi. Artık ekranın çerçevesi daha ince ve kenarlara daha yakın.

Samsung’un 5 Ağustos’ta tanıtması beklenen Galaxy Note 20 ile Galaxy Z Fold 2 5G‘nin arka kamera tasarımı benzer bir yapıya sahip.

Daha önce ortaya çıkan sızıntılara göre Galaxy Z Fold 2 5G, 6.23 inç dış ekran, 7.7 inç iç ekrana sahip. Her iki ekran da Süper AMOLED. Dahili ekran 120Hz yenileme hızına sahip olacak. Arka tarafta 12 MP + 64 MP + 12 MP üçlü kamera yer alırken ön tarafta 10 MP selfie kamerası olacağı söyleniyor. 5G desteğine sahip olacak olan telefonda 512 GB dahili depolama alanı olacağı söyleniyor. 15W kablosuz hızlı şarj özelliğine sahip olacak olan Galaxy Z Fold 2’de 4,356 mAh batarya bulunacak.

Galaxy Z Fold 2 5G’nin fiyatı hakkında da birçok söylenti bulunuyor. Yeni cihazın bir önceki nesile göre daha uygun fiyatla geleceğini söyleyenler de var, aynı fiyata (1980$) sahip olacağını söyleyenler de. Birkaç gün sonra gerçekleşecek olan etkinlikte emin olacağız.


Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here