Ana sayfa Haberler Samsung Galaxy Z Flip’in Render Görüntüleri Harika Gözüküyor

Samsung Galaxy Z Flip’in Render Görüntüleri Harika Gözüküyor

0

2020 yılı, akıllı telefon inovasyonu için heyecan verici bir yıl olacağa benziyor. Özellikle katlanabilir akıllı telefonlar, tamamen katlanabilir kapaklı telefon formuna geri dönüşebilir. Geçtiğimiz günlerde Motorola Razr‘in açıklanmasının ardından şimdi de Samsung’un yeni katlanabilir kapaklı telefonu Galaxy Z Flip‘in mockup render görüntüleri ortaya çıktı.

Samsung’un önümüzdeki ay Galaxy S20 ile birlikte katlabilir ekran teknolojiyle geliştirilen yeni katlanabilir kapaklı telefonu Galaxy Z Flip modelini de tanıtması bekleniyor. Ortada birçok sızıntı ve canlı görüntü dolaşırken, elde edilen bilgiler ışığında LetsGoDigital’daki bir grup, Galaxy Z Flip’in render görüntülerini üretti. Paylaşılan görüntüler görenleri hayran bıraktı.

Samsung Galaxy Z Flip, eskiden tanıdığımız kapaklı modellere benziyor. Ancak sahip olduğu katlanabilir ekran sayesinde açıldığı zaman normal bir telefona dönüşüyor. Telefon açıldığı zaman 6.7 inç bir ekrana sahip. Telefonun ekranına bir delik açılmış ve ön kamera (10MP) bu deliğin içerisine yerleştirilmiş. Telefonun arka tarafında ise çift kamera ve LED flaşa yer alıyor. Kameraların yan tarafında ise harici bir ekran yer alıyor. Bu harici ekranda tarih, saat, bildirim gibi bilgilerin yer alması bekleniyor.

Samsung’un yeni kapaklı akıllı telefonunun, Snapdragon 855 yonga seti ve çift pil kurulumuna sahip olması bekleniyor. Bu çift bataryalardan birinin 900 mAh olduğu, diğerinin ise kapasitesinin bilinmediği söyleniyor.

Açıkçası Samsung’un yeni kapaklı telefonu bizi oldukça heyecanlandırdı. Telefon hakkında daha fazla detay geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.


Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here