Anasayfa Haberler Samsung, Galaxy S9’un Tanıtım Tarihini Açıkladı

Samsung, Galaxy S9’un Tanıtım Tarihini Açıkladı

0

Şuan gerçekleşmekte olan CES 2018 fuarında Samsung’dan beklenen açıklama geldi. Samsung’un CES 2018’de Galaxy S9 serisini tanıtması zaten beklenmiyordu ancak tanıtım tarihini açıklaması bekleniyordu. Samsung Mobil Başkanı DJ Koh, konuyla ilgili açıklama yaptı.

CES 2018’in mobil cihaz bakımından çok ateşli geçtiği söylenemez. Mobil cihaz üreten firmalar yeni ürünlerini MWC 2018’e sakladılar. Bunlardan biri de Samsung markası oldu. Uzun zamandır Galaxy S9’un tanıtım tarihi hakkında dedikodular dönüyordu ve sonunda konuyla ilgili açıklamayı Samsung Mobil Başkanı DJ Koh yaptı. Dj Koh yaptığı açıklamada Samsung Galaxy S9 ve S9+’ın Şubat ayında gerçekleşecek bir fuarda tanıtılacağını aktardı.

Bildiğiniz gibi Şubat ayında MWC 2018 fuarı gerçekleşecek. Ancak geçtiğimiz sene Samsung, amiral gemileri Galaxy S8 ve Galaxy S8+‘ı kendi düzenlediği etkinlikte tanıtmıştı. Yine aynı şekilde Samsung özel bir etkinlikte Galaxy S9’u tanıtabilir.

Samsung, amiral gemilerini tanıttıktan bir ay sonra satışa sunduğu için Galaxy S9 ve Galaxy S9+ büyük ihtimalle Mart 2018’de satışa sunulacaktır.


Anadolu Teknik Lisesi Programlama okuyan Admin, Üniversite'de Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri bölümünden mezun olmuştur. Şuan özel bir üniversitede yazılım geliştiren admin, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar ve uygulamaları yayından takip ediyor. İlk kişisel blogunu 2000 yılında açan Admin birçok proje yürütmüş ve son olarak 2015 yılında teloji.com'u kurarak bu projeye yoğunlaşmıştır.

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen adınızı giriniz