Ana sayfa Haberler Samsung Galaxy S9’un Fiyatı Sızdırıldı

Samsung Galaxy S9’un Fiyatı Sızdırıldı

0

İngiltere mobil telefon ticareti endüstrisinin kaynak gösterildiği bir bilgiye dayandırılan haberde Galaxy S9’un fiyatı sızdırıldı. Habere göre Galaxy S9 serisi telefonlar geçen yılki Galaxy S8 serisine göre 100 Sterlin daha pahalı olacak.

İngiltere mobil telefon ticareti endüstrisinin kaynak olarak gösterildiği haberde Samsung’un bu yıl çıkaracağı yeni amiral gemilerin önceki modellere göre 100 Sterlin (100 dolardan fazla) daha pahalı olacağı açıklandı. Bu yıl satışa sunulacak olan Galaxy S9’in 850 Dolar, Galaxy S9 Plus’ın ise 950 Dolar fiyat etiketine sahip olması bekleniyor.

Bu fiyat artışının sebebi ise geçen yıl Galaxy S8, Galaxy Note 8 ve iPhone X gibi modellerin şişirilmiş fiyatlarla piyasa sunulması ve bunları almaya gönüllü birçok kişinin olmasına dayandırılıyor.

Samsung Galaxy S9 serisi, Reimagined sloganıyla geliyor. Geliştirilmiş kamera teknolojisi, daha hızlı chipset ve yeni renk seçenekleri sunacak olan telefon buna karşılık daha pahalı olacak.

Samsung, 25 Şubat tarihinde yeni amiral gemilerini duyuracağını açıklamıştı. Haberin ne kadar doğru olduğunu 25 Şubat’ta öğreneceğiz.


Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here