Ana sayfa Haberler Samsung Galaxy S9 ve S9+ Reklam Filmleri Yayınlandı

Samsung Galaxy S9 ve S9+ Reklam Filmleri Yayınlandı

0

Güney Kore’li Samsung, kendi ülkesinde yayın yapan youtube kanalı üzerinden 3 yeni video paylaştı. Paylaşılan videolarda Samsung Galaxy S9 ve Galaxy S9+’ın kamerası ve yeni özellikleri vurgulanıyor.

45 saniyelik tanıtım videolarının ilk ikisi ağırlıklı olarak Galaxy S9 ve Galaxy S9+‘ın kameralarına dikkat çekiyor. İlk videoda yeni amiral gemilerinin ağır çekim video yeteneği gösteriliyor. Kısa reklam filmi bir şelalenin yanında geçiyor ve aynı zamanda amiral gemisinin suya dayanıklılığına da bir gönderme yapılıyor.

2. tanıtım videosunda ise Galaxy S9 ve Galaxy S9+’ın düşük ışıktaki fotoğraf çekim kalitesi gözler önüne seriliyor. Gece karanlığında yapılan fotoğraf çekimleri oldukça başarılı. Yeni amiral gemisiyle düşük ışıkta başarılı fotoğraflar elde edilmesindeki en önemli faktörlerden biri, siz tek kare fotoğraf çektiğinizde aslında cihazın 4 fotoğraf çekmesi ve bunları birleştirip en iyi fotoğrafı ortaya çıkarıyor olması diyebiliriz.

Son videoda ise Galaxy S9 ve Galaxy S9+ ile gelen ve Animojiye rakip olan AR Emoji özelliği tanıtılıyor. Yalnız burada küçük bir eleştirimiz olacak, videoda paraşütle atlarken ve araba kullanırken mesajlaşılıyor bunlara karşıyız 🙂


Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here