Ana sayfa Haberler Samsung Galaxy S9 ve S9+ Renk Seçenekleri Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy S9 ve S9+ Renk Seçenekleri Ortaya Çıktı

0

Samsung Galaxy S9 ve Galaxy S9+’ın resmi tanıtımı 25 Şubat’ta yapılacak. Tanıtıma bir aydan kısa bir süre kaldı ve telefonların teknik özellikleri hakkında birçok bilgi ortaya çıktı. Ve şimdi de telefonların renk seçenekleri sızdırıldı. Bilgileri yine Evan Blass sızdırdı.

Sağlam sızıntılarıyla bilinen Evan Blass, twitter hesabı üzerinden Galaxy S9 ve Galaxy S9+’ın renk seçeneklerini paylaştı. Sızdırılan bilgilere göre Samsung’un yeni amiral gemileri Midnight Black (gece yarısı siyahı), Lilac Purple (leylak moru), Titanium Gray(titanyum grisi) ve Coral Blue (mercan mavisi) renk seçeneklerine sahip olacak.

Bu renklerin çoğunu zaten Galaxy S8 ve Galaxy Note 8’den biliyoruz. Sadece Leylak Moru (lilac purple) yeni gelen renk olarak dikkat çekiyor. Phonearena sitesi Evan Blass’ın paylaştığı renkler ve Galaxy S9 ve Galaxy S9+’ın daha önce ortaya çıkan görüntülerini birleşti ve yeni renk seçeneklerini telefona uyguladı.

Aşağıdaki görselde Samsung’un yeni amiral gemisinin Leylak Moru renk seçeneğini görebilirsiniz. Ancak bu görsel resmi görsel değildir. Phonearena tarafından renk giydirmesi yapılmıştır.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here