Anasayfa Haberler Samsung Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus’ın Render Görüntüleri Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus’ın Render Görüntüleri Ortaya Çıktı

0

Samsung’un 2018 yılında tanıtması beklenen yeni modelleri Galaxy S9 ve Galaxy S9+’ın render görüntüleri ortaya çıktı. Paylaştığı doğru sızıntılar ile bilinen OnLeaks telefonların hem render fotoğraflarını hem de videolarını paylaştı.

Samsung Galaxy S9 ve Galaxy S9+’ın render görüntüleri paylaşıldı ve telefonların tasarımı hakkında birçok bilgi ortaya çıktı. Galaxy S9’un render görüntülerine baktığımız zaman telefonun arka tarafında tek kameranın yer aldığı ve parmak izi okuyucunun da kameranın hemen altına konumlandırıldığı görülüyor.

Samsung Galaxy S9+’ın render görüntülerine baktığımız zaman telefonun ekran boyutu Galaxy S8 Plus’dan 0.1 inç daha küçük. Galaxy S9 Plus’ın 6.1 inç boyutunda bir ekrana sahip olması bekleniyor. Bununla birlikte telefonun 157.7 x 73.8 x 8.5 mm boyutlarında olması bekleniyor. Galaxy S8 Plus ise 159.5 x 73.4 x 8.1 mm boyutlarındaydı. Yani Galaxy S9+ bir önceki modele göre daha kısa olacak ancak 0.4mm daha kalın olacak. Bu da telefonda daha büyük bir bataryanın olabileceğine işaret ediyor.

Samsung Galaxy S9+’ın tasarımında dikkat çeken bir diğer şey ise telefonun arka tarafında çift kameranın bulunması ve kameraların dikey konumda bulunması. Bu da ilk kez bir S serisinde çift kameranın olacağını gösteriyor.

Ayrıca son gelen bilgilere göre Samsung, yeni amiral gemilerini Şubat 2018’de Barselona’da düzenlenecek olan MWC 2018’de (Mobil Dünya Kongresi) tanıtmaya hazırlanıyor.

OnLeaks’ın paylaştığı 360 derecelik Galaxy S9 ve Galaxy S9 plus videolarını izleyebilirsiniz.


CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen adınızı giriniz