Ana sayfa Haberler Samsung Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus Türkiye Fiyatları Belli Oldu

Samsung Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus Türkiye Fiyatları Belli Oldu

0

Samsung dün yeni amiral gemileri Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus’ı resmen tanıttı. Yeni amiral gemilerin tanıtılmasıyla birlikte telefonların ön siparişleri de alınmaya başladı. Telefonların global fiyatları belli olurken aynı zamanda Türkiye fiyatları da belirlendi.

Samsung Galaxy S9 64 GB’lık versiyonun Türkiye fiyatı 4.599 TL olarak belirlenirken çift arka kameraya sahip Samsung Galaxy S9+ 64 GB’lık versiyonun Türkiye fiyatı 5.199 TL olarak belirlendi.

Samsung Galaxy S9 Plus’ın 128 GB’lık versiyonu 5.399 TL, 256 GB’lık versiyonu ise 5.699 TL fiyat etiketiyle raflardaki yerini alacak.

25 Şubat itibariyle ön siparişleri alınmaya başlanan Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus, 1 Mart itibariyle Türkiye’deki raflarıda yerini alacak. Bu akıllı telefonları ön siparişle satın alan kullanıcılara ayrıca 1130 TL değerindeki Samsung Gear Sport akıllı saat hediye edilecek. Ayrıca telefonları Fibabank ortaklığı ile 12 ay vade farksız peşin fiyatına satın alabilirsiniz.

Samsung ayrıca yeni amiral gemilerinin satışında eskiyi getir yeniyi götür seçeneği sunuyor. Samsung veya başka bir markaya ait telefonunuzu getirip indirimli şekilde yeni cihazınızı alabilirsiniz.

Samsung Galaxy S9’un amerika fiyatı 719.99$’dan, Samsung Galaxy S9 Plus’ın amerika fiyatı ise 839.99$’dan başlıyor.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here