Anasayfa Haberler Samsung Galaxy S9 Lansman Videosu Sızdırıldı

Samsung Galaxy S9 Lansman Videosu Sızdırıldı

0

Samsung bugün 25 Şubat’ta yeni amiral gemileri Galaxy S9 ve Galaxy S9+’ı resmen tanıtacak. Amiral gemiler hakkında birçok bilgi zaten sızdırılmıştı. Tanıtıma kısa bir zaman kala şimdide telefonların lansman videosu sızdırıldı.

3 dakika uzunluğunda olan videoda yeni amiral gemileriyle gelen yeni özellikler tanıtılıyor. Tanıtım videosunda en dikkat çeken şey ise yenilenen Samsung Dex ve İşletme modu diyebiliriz. Akıllı telefonu masaüstü bilgisayara dönüştüren Samsung Dex daha da geliştirilmiş gibi gözüküyor.

Lansmans videosunda ”Telefon, yeniden tasarlandı” sloganını kullanan Samsung, yeni amiral gemilerinde kişisel kullanıcıların dışında şirket çalışanlarını da hedefliyor.

Bugün İspanya’da gerçekleştirilecek olan etkinlikte tanıtılacak olan telefon hakkında tüm yenilikleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.


Anadolu Teknik Lisesi Programlama okuyan Admin, Üniversite'de Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri bölümünden mezun olmuştur. Şuan özel bir üniversitede yazılım geliştiren admin, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar ve uygulamaları yayından takip ediyor. İlk kişisel blogunu 2000 yılında açan Admin birçok proje yürütmüş ve son olarak 2015 yılında teloji.com'u kurarak bu projeye yoğunlaşmıştır.

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen adınızı giriniz