Ana sayfa Haberler Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus’ın Fiyatı Düştü

Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus’ın Fiyatı Düştü

0

Geçtiğimiz günlere tanıtılan ve 21 Nisan’da satışı başlayan Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8+ modelleri için ciddi bir indirime gidildi.

Özellikleri ile büyük beğeni toplayan ancak yüksek fiyatıyla eleştirilen Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus’ın Türkiye satış fiyatında indirime gidildi. Ön siparişlerde Galaxy S8 4399TL, Galaxy S8 Plus ise 4999 TL gibi yüksek bir fiyatla önsiparişe sunuldu.

Samsung Türkiye yetkilileri tarafından da açıklanan indirimle her iki model içinde tam 500 TL indirim uygulandı. İndirim sonunda Galaxy S8 3999 TL, Galaxy S8 Plus ise 4499 TL fiyata düşmüş oldu.

Yapılan indirim sonrasında telefonu pahalı fiyattan önsiparişle alanların parasının ne olacağı soruları sorulmaya başlandı. Samsung Türkiye yetkilileri ön sipariş ile Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus satın alanların ödemiş oldukları fazla paranın iade edileceğini açıkladılar.


Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here