Ana sayfa Haberler Galaxy S8’e Çılgın Reklam Filmi !

Galaxy S8’e Çılgın Reklam Filmi !

0

Samsung Galaxy S8 için yeni reklam filmi yayınlandı. Samsung büyük hedeflerle yola çıktığı Galaxy S8 için yoğun bir reklam çalışması yürütüyor. Türkiye’de de yayına giren yeni reklam film Samsung Türkiye youtube kanalında paylaşıldı.

Geçtiğimiz sene Galaxy Note 7’lerde yaşanan batarya patlaması sonucu tüm Note 7’leri geri toplayan ve müşterilerine para iade yapan Samsung büyük bir zarara uğramıştı. Samsung zararın sadece maddi zarar olması ve Samsung markasının itibarını korumak için tüm çalışmalarını Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus’a yoğunlaştırdı.

Geçtiğimiz aylarda tanıtımı yapılan yeni amiral gemileri Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus büyük beğeni aldı. Ama yine de Samsung bununla yetinmedi ve büyük bir reklam kampanyası başlattı. İnternet reklamlarının yanı sıra televizyon reklamlarına da ağırlık veren Samsung, yeni amiral gemilerini tanıtan reklam filmini yayınladı.

Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus’ın reklam filminde yeni modellerin incelen çerçevesi ve büyüyen ekranına vurgu yapılıyor.


Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here