Anasayfa Uncategorized Samsung Galaxy S8 için Android Oreo Birçok Bölgeye Sunuldu (Türkiye Dahil)

Samsung Galaxy S8 için Android Oreo Birçok Bölgeye Sunuldu (Türkiye Dahil)

0

Samsung Galaxy S8 için Android Oreo güncellemesi birçok bölgede dağıtılmaya başladı. Samsung geçtiğimiz hafta Galaxy S8 / S8 + için Oreo güncellemesine başlamıştı. Geçen hafta güncelleme yalnızca Almanya’daki kullanıcılara sunulmuştu. Şimdi listeye Fransa, Polonya ve Hindistan da eklendi. Güncelleme: Türkiye’ye de güncelleme geldi.

Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8+ için Android Oreo güncellemesi sırasıyla G950 / G955-FXXU1CRAP ürün yazılımı sürümünü taşıyor. Bu cihazlar için Almanya’da piyasaya sürülen aynı yazılım sürümü. Güncelleme şuan Hindistan, Polonya ve Fransa’daki Oreo Beta programına katılanlara dağıtıldı. Ancak zamanla diğer kullanıcılara da yayılacaktır.

Güncelleme kablosuz olarak yayılıyor, bu nedenle Galaxy S8 Oreo güncellemesinin Hindistan ve Polonya’daki tüm kullanıcılara ulaşması biraz zaman alabilir. Yakın zamanda tüm dünya geneline gelmesi beklenen güncelleme aynı şekilde Türkiye’deki kullanıcılar için de sunulacaktır.


Anadolu Teknik Lisesi Programlama okuyan Admin, Üniversite'de Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri bölümünden mezun olmuştur. Şuan özel bir üniversitede yazılım geliştiren admin, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar ve uygulamaları yayından takip ediyor. İlk kişisel blogunu 2000 yılında açan Admin birçok proje yürütmüş ve son olarak 2015 yılında teloji.com'u kurarak bu projeye yoğunlaşmıştır.

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen adınızı giriniz