Ana sayfa Haberler Samsung Galaxy S8, Android Oreo ile Görüntülendi

Samsung Galaxy S8, Android Oreo ile Görüntülendi

0

Samsung, Galaxy S8 ve Galaxy S8+’ın Android Oreo güncellemesi alacağını açıklamıştı. Bunun üzerine Galaxy S8 serisi kullananlar sabırsızlıkla Oreo güncellemesini beklemeye başladılar. Ve şimdi Galaxy S8, Geekbench’da Android Oreo işletim sistemi ile görüntülendi.

Google’ın Android 8.0 Oreo’nun nihai sürümünü yayınlamasından bu yana bir ay geçti. Ve şimdi Galaxy S8, Android 8.0 ile çalıştırken Geekbench’te görüldü. Ayrıca yeni bir rapora göre, Güney Koreli teknoloji devi yakında güncelleme için genel bir beta programı başlatabilir.

Rapor, test / beta sürümleri olduğuna dikkat çekerek, S8 ve S8 + için Oreo yazılım sürümlerinin G950FXXE1ZQI7 ve G955FXXU1ZQI7 olduğunu belirtiyor. Tabii ki, bununla ilgili resmi bir onayın yanı sıra ilk beta sürümün ne zaman çıkacağına dair bir açıklama yok.

Samsung, önümüzdeki aylarda Galaxy S8, Galaxy S8+, Galaxy Note 8 ve Galaxy S7 gibi  üst düzey akıllı telefonları için Android Oreo güncellemesini kesinlikle başlatacak.

Kaynak: Sammobile


Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here