Ana sayfa Haberler Samsung Galaxy S8 Active Görüldü

Samsung Galaxy S8 Active Görüldü

0

Samsung’un Galaxy Active serisinin yeni üyesi olacak olan Galaxy S8 Active’in prototipine ait fotoğraflar paylaşıldı. Android Central’in forumunda Dominique Henderson adlı kullanıcı yeni modelin hem fotoğraflarını hem de videosunu paylaştı.

Takipçilerinin uzun süredir beklediği ve çıkıp çıkmayacağı muamma olan Samsung Galaxy S8 Active görüntülendi. Tüm Active serilerinde olduğu gibi yeni akıllı telefonda sağlam yapısı ve büyük bataryası ile dikkat çekiyor.

Galaxy S8 Active, Galaxy S8 ve Galaxy S8+’da olduğu gibi aynı en boy oranına ve geniş ekrana sahip. Ancak tasarımda bazı detay farklılıkları bulunuyor. Telefonun arka tarafı polikarbonat katmana sahip ayrıca telefonun kenarları da polimer tamponlarla destekleniyor. Galaxy S8 ve Galaxy S8+’dan tasarım olarak ayrıldığı nokta ise ekran kavisli yapıya sahip değil ve çerçeveler sağlamlığı arttırmak için daha kalın.

Galaxy S8 Active, zorlu koşullarda kullanmak için üretildiği için aynı zamanda daha büyük bataryaya sahip oluyor. Geçen seneki Galaxy S7 Active gibi bu modelinde 4000 mAh batarya sahip olacağı söyleniyor. Telefon hakkında detaylar geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here