Ana sayfa Haberler Samsung Galaxy S6 Android Oreo Güncellemesi Alabilir

Samsung Galaxy S6 Android Oreo Güncellemesi Alabilir

0

Bugün bir reddit kullanıcı Samsung Galaxy S6’nın Android Oreo güncellemesi alacağını duyurdu. Reddit kullanıcısı bir Samsung yetkilisiyle gerçekleştirdiği konuşmanın görüntülerini paylaştı ve Galaxy S6’nın da Android Oreo güncellemesi alacağını söyledi.

Samsung genel olarak amiral gemilerine iki android güncellemesi sözü verir. Samsung’un 2015 yılı amiral gemisi olan Galaxy S6 eğer Oreo güncellemesini de alırsa üç büyük android güncellemesi almış olacak.

Daha önce sizlerle paylaştığımız haberlerde de belirttiğimiz üzere Samsung, Galaxy S8, Galaxy S8+, Galaxy Note 8 ve Galaxy S7 serisinin Android Oreo güncellemesini alacağını duyurmuştu. Ancak CyberConCode nickli Reddit kullanıcısı Samsung’un yetkili destek hattıyla yaptığı görüşmeyi paylaştı ve konuştuğu yetkilinin Galaxy S6’nın Oreo güncellemesi alacağını söylediğini belirtti. Ayrıca Samsung çalışanı bu bilgiyi supervisor’ından onaylattığını da belirtti.

Ortaya atılan iddianın gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini hep beraber göreceğiz. Umarız gerçekleşir ve Galaxy S6 da Android Oreo güncellemesini alır.

Kaynak


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here