Ana sayfa Haberler Samsung Galaxy Note 9’un Lansman Fotoğrafları Sızdırıldı

Samsung Galaxy Note 9’un Lansman Fotoğrafları Sızdırıldı

0

Samsung Galaxy Note 9’un tanıtımına kısa bir süre kala telefon hakkında bilgiler hızla yayılmaya devam ediyor. Gün geçmiyor ki Galaxy Note 9 hakkında yeni bir sızıntı ortaya çıksın. Şimdi de telefonun yüksek kaliteli görselleri sızdırıldı.

Sağlam sızıntılarıyla bilinen ve sızıntıların kralı lakaplı Evan Blass yine bombayı patlattı ve Samsung Galaxy Note 9’ün yüksek kaliteli basın görsellerini Twitter hesabı üzerinden paylaştı.

Evan Blass’ın paylaştığı fotoğrafta Samsung Galaxy Note 9’un siyah, mavi ve kahverengi renk seçenekleri görülüyor. Tabi bu renklerin haricinde farklı renk seçeneklerinin de olması muhtemel.

Galaxy Note 9’un özellikle mavi renk seçeneğinde yer alan sarı renkli S-Pen dikkat çekiyor. Fark yaratmak isteyen kullanıcılar ve özellikle ülkemizde Fenerbahçe taraftarları bu renk kombinasyonuna ilgi gösterecektir diye tahmin ediyoruz.

Sadelikten yana olan kullanıcılar siyah rengi, sıra dışılığı seven kişiler ise kahve rengini tercih edebilirler.

Samsung Galaxy Note 9’un paylaşılan görselleri renk seçeneklerinin dışında telefonun nasıl gözükeceğini de ortaya çıkarmış oldu.


Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here