Ana sayfa Haberler Samsung Galaxy Note 9’un Fiyatı Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy Note 9’un Fiyatı Ortaya Çıktı

0

Samsung 9 Ağustos’ta yani yarın New York’ta düzenleyeceği Unpacked etkinliğinde yeni amiral gemisi Samsung Galaxy Note 9’u tanıtacak. Telefonun görselleri ve birçok teknik özelliği ortaya çıkmıştı. Şimdi de telefonun merakla beklenen fiyatı güvenilir bir kaynak tarafından sızdırıldı.

Güvenilir sızıntılarıyla bilinen Roland Quandt, Samsung Galaxy Note 9’un İngiltere’deki satış fiyatını sızdırdı. Paylaşılan bilgilere göre Galaxy Note 9’un 128 GB depolama alanına sahip modeli 900 Sterlin, 512 GB dahili depolama alanına sahip olan modeli ise 1100 Sterlin fiyat etiketiyle raflardaki yerini alacak.

Galaxy Note 9’un İngiltere’deki satış fiyatı aynı zamanda ABD’deki satış fiyatınında tahmin edilmesini sağladı. Sterlin ve Dolar arasındaki fark göz önüne alındığında 128 GB’lık modelin 950 Dolar, 512 GB’lık modelin ise 1150 Dolar‘dan satılması bekleniyor.

Samsung Galaxy Note 9’un Galaxy Note 8’den daha pahalı olması zaten bekleniyordu. Geçen yıl Galaxy Note 8, İngiltere’de 870 Sterlin satış fiyatıyla karşımıza çıkmıştı.

Türkiye’de ise Samsung Galaxy Note 9’un fiyatının ne kadar olacağı konusunda şuan için bir tahmin yürütmek oldukça zor. Çünkü bilgidiğiniz gibi şuan Dolar kurunda ciddi bir artış söz konusu. Firmanın Türkiye’ye özel bir fiyat politikası izlemesi olası bir durum olarak gözüküyor.

9 Ağustos’da tanıtılacak olan Samsung Galaxy Note 9, 24 Ağustos itibariyle kullanıcılara sunulacak.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here