Ana sayfa Haberler Samsung Galaxy Note 9 Beklenenden Önce Satışa Sunulabilir

Samsung Galaxy Note 9 Beklenenden Önce Satışa Sunulabilir

0

Samsung yeni amiral gemisi Samsung Galaxy Note 9’u 9 Ağustos tarihinde gerçekleştireceği lansmanda tanıtacağını açıklamıştı. Güney Kore’li şirket Galaxy Note 9’un ne zaman satışa sunulacağı hakkında bir bilgi paylaşmamıştı. Ancak resmi olmayan söylentiler cihazın 24 Ağustos’da satışa sunulacağı yönündeydi.

Samsung Galaxy Note 9, bildiğiniz gibi 9 Ağustos’ta tanıtılacak. Eğer bir Galaxy Note 9 almayı düşünüyorsanız cihazı 9 Ağustos’dan hemen sonra alabilirsiniz. Taiwan’lı bir tedarikçi firmadan gelen rapora göre Samsung, tanıtımın hemen ardından Ağustos’un başında cihazı satışa sunmaya hazırlanıyor.

Çin medyasında yer alan habere göre, Samsung’un bu kararı almasının nedeni 2018 yılında satışa sunduğu Galaxy S9’un 30 milyon adet satış rakamında kalması. Eğer bilgi doğruysa bu değer 2012’den beri en düşük S serisi satışı anlamına geliyor. Firma da yaşanan kaybı Galaxy Note 9 ile telafi etmek istiyor.

Raporun doğru olup olmadığı ve ilk olarak hangi ülkelerin Galaxy Note 9’u satışa sunacağı ilerki günlerde netlik kazanacaktır.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here