Ana sayfa Haberler Samsung Galaxy Note 8 İki Farklı Depolama Alanı Seçeneğiyle Geliyor

Samsung Galaxy Note 8 İki Farklı Depolama Alanı Seçeneğiyle Geliyor

0

Samsung’un merakla beklenen Galaxy Note 8 hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. En son gelen bilgilere göre Samsung Galaxy Note 8, 64 GB ve 128 GB dahili depolama alanı seçenekleri sunacak.

Merakla beklenen Samsung Galaxy Note 8’in 64 GB ve 128 GB dahili depolama alanı seçeneği sunacağı bilgisi paylaşıldı. Güney Kore kaynaklı olan bilgi bir Samsung yetkilisine raporunu dayandırıyor. Rapora göre ayrıca Galaxy Note 8 mikroSD kart desteği sunacak ve 256 GB’a kadar ek depolama alanını destekleyecek.

Ayrıca Güney Kore kaynaklı sızıntıya göre Galaxy Note 8’in fiyatı ise 1000 Dolarla 1100 Dolar arasında olacak. Son zamanların popüler ve sağlam sızıntı kaynağı @evleaks ise telefonun Avrupada 900 Euro fiyata sahip olacağını belirtmişti oda dolara çevrildiği zaman 1140 Dolara denk geliyor.

Samsung Galaxy Note 8’in 26 Ağustos tarihinde özel bir etkinlikte tanıtılması ve Eylül ayında satışa sunulması bekleniyor.


Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here